Стиль тату Олд Скул ( Old School)

Стиль тату Олд Скул ( Old School)
Олд Скул з повною впевненістю можна віднести до розряду найбільш “традиційних” татуювань. Протягом перших років існування мистецтва прикраси власного тіла, татуювання засуджувалося представниками громадськості. На щастя, ця думка поступово змінювалося і зараз татуювання набагато більш поширені серед представників різних соціальних шарів.

В останні роки повертає свою колишню популярність татуювання Олд Скул. Все частіше візерунки, що представляють даний напрям можна спостерігати на тілах молодих людей. Татуювання стилю Олду Скул дуже цінуються за те, що вони є абсолютною класикою, відрізняються особливим нанесениям, характерним для минулих часів і класичними малюнками.

Цікаво, що татуювання, які ми зараз називаємо представниками Олд Скул стилю вперше почали наноситися на тіла клієнтів в одному з салонів міста Нью-Йорка на Чатем Сквер. В ті часи татуювання користувалися величезним попитом у жінок, які цінували їх за косметичні властивості, роблячи татуаж губ, підкреслюючи лінію очей.

У 20-і роки почала Велика депресія, а тому татуювання з Чатем скверу стало втрачати колишню популярність. Новим центром мистецтва натільного живопису став Коні-Айленд. Татуювальники стали відкривати власні нові салони поблизу військово-морських баз і туристичних центрів. Такий підхід до справи важко назвати дивним, адже найбільшим попитом татуювання користувалися саме у військових, моряків, а також у туристів, охочих залишити нагадування про візит у Сполучені Штати Америки.

Татуювання поступово ставало невід’ємною частиною культури США, але в 1961 році трапилася епідемія гепатиту, а тому татуювальники змушені були діяти з-під поли. Незважаючи на наявність спеціальних стерилізуючих машин майже у всіх салонах, лише деякі майстри користувалися ними.

Таке ставлення, в комплексі з епідемією, призвело до того, що населення стало досить негативно ставитися до тату-салонів. Уряд вирішив піти назустріч майстрам, давши їм можливість самоорганізуватися, але салони не прийняли даної пропозиції, через що незабаром змушені були закритися через заборону Міністерства охорони здоров’я.

На щастя, у сучасному світі традиції, закладені кращими майстрами американського стилю Олд Скул, почали відроджуватися, набуваючи все нових і нових шанувальників.