Орел татуювання, тату яструб – значення татуювань

Орел татуювання, тату яструб - значення татуюваньТату орла зустрічається досить часто як символічна ілюстрація принесення в жертву низинних інстинктів, дрібних істот заради досягнення високої мети. Тату тандему орла і змії в середні віки в Європі розглядався як боротьба Христа з Сатаною. Однак ця тату бере свій початок з більш давніх часів.

Міфи про Орла зустрічаються в Америці як істота, що подарувала людині вогонь за умови, що розорювач гнізд не потривожить його пташенят. Даний міф перегукується з уявленнями про Прометея, який вкрав вогонь у богів і Люцефера світлоносця. Обидва персонажі в підсумку були повалені вниз на землю. Вершина дерева життя, на якому перебуває міфічний орел подарував людям вогонь, гармонійно вписується в уявлення про висоту і повалення.

Такі стародавні джерела як ведійські гімни, вказують що орел так само пов’язаний зі стихією води. Це вказує на здатність долати великі відстані.

У міфах нерідко зустрічаються мотиви, в яких орел постає викрадачем дитини, який на ньому здатний піднестися до неба, як наприклад Ганімед, врятуватися з біди, як Гільгамеш або переміщатися між світами.

В езотериці, астрології, алхімії:
– орел і п’ятикутна зірка – символ Юпітера;
– Злітаючий орел-звільнення духовної частини первоматерії або prima materia (лат);
– Двоголовий орел — андрогінна ртуть;
– Орел поглинає Лева (розриває) – сублімація подолання стабільності через рухливість. Руйнування матерії, подолання тяжкості, підйом, духовний зліт.

Яструб, так само як і орел, є солярним символів вогню, супутником або втіленням сонячних богів. Яструб здатний летіти до сонця не моргаючи. У стародавньому Єгипті яструб був втіленням духу, наснаги. Боги зображувалися з головою яструба: Кебсенуф, гір Менту, Сокар, Регу, Ра.

Для римських легіонів поява в небі орла служило добрим знаком під час військової компанії. Сила і влада, грім і блискавка — все це уособлює орел і на півночі Європи і на сході. Сармати так само вбачали в цій птиці войовничий знак.

У кримінальному світі тату голови орла на грудях – авторитетна татуювання (злодія в законі).