Значення татуювання орел

Швидше за все, Ви і самі здогадувалися, що татуювання із зображенням орла не може мати інших значень, крім як влада, сила, могутність, воля, безстрашність, безсмертя і швидкість.

У всі часи і у всіх культурах цих птахів поважали і навіть дещо боялися. Саме його ставлять на рівень зі всевидячими божествами, сміливими воїнами і посланцями стихій. Орел символізує собою владу, перемогу, сміливість і відвагу, зліт і розвиток. Його навіть називали повелителем повітря і небесних просторів. Для багатьох народів птах став знаком далекозорості, швидкості, сили і граціозності.
Цю птицю часто можна зустріти в міфології і культурі Стародавньої Греції. Існувало повір’я, що навіть сам Зевс міг перетворитися саме в орла, щоб спуститися на землю. Або ж він часто сприймався як його посланник. Не варто також і пропускати увагою той факт, що саме орел допомагав розправитися з Прометеєм і кожен день знущався над його печінкою за наказом богів.

До того ж дуже дивно, але факт, що він має здатність дивитися прямо на сонце, при цьому навіть не блимати! Через це багато людей почали вважати, що птах здатний переносити померлі душі. Навіть з’явилася така прикмета-коли вмирав імператор і його тіло спалювали, почали випускати орла, щоб зберегти душу правителя.

Юдеї, наприклад, вважали, що орел здатний до невеликого Воскресіння. Вони думали, що він, наближаючись до сонця, обпалює свої крила, але занурившись у води океанів і морів, крила зцілюються! З цієї причини також можна зустріти думку, що птах-це символ хрещення в християнстві. До того ж, зображення цього птаха служило своєрідною емблемою для проповідника Святого Іоана Богослова. В іконописі середньовіччя орла символізують з Христом, його Вознесінням. А зображення птиці зі змією в дзьобі означало перемогу добра над злом і сатаною. Ще його сприймають, як символ молитов і Божого благословення.

У норвезькій культурі зображення орла на тілі має значення мудрості. Американці зайшли навіть далі — татуювання, на якому намальований орел з їх державним прапором, став символом патріотичності до своєї країни. У китайських уявленнях, орел уособлює завзятість, силу і хоробрість. Якщо орел зображувався в гордій самоті, що стоїть на скелі, його значення було воїн-одинак. Орел на сосні мав значення довгих років життя без хвороб і поганих новин.

Якщо говорити про Північну Америку, то для них орел уособлював не просто сили і стихії природи, для них він був знаком внутрішньої сили людини. До образу птиці ставилися з усім трепетом і повагою! Індіанці прикрашали свій одяг пір’ям орла і були впевнені, що, крім естетичного значення, вони мають ще й функцію захисту від поганого. Предмети з орлиним пір’ям вважалися у індіанці талісманами, були невід’ємною частиною їх оберегів, які наділяли людину силою і сміливістю.

Загалом, така горда птиця має тільки позитивні значення. І якщо Ви вирішили набити якісне татуювання із зображенням орла, будьте впевнені – орел принесе тільки позитивні фарби у Ваше життя!