Значення татуювання орхідея

Значення татуювання орхідея
Такf прекраснf і неймовірно красивf квітка, як орхідея має значення краса, любов і досконалість.
Якщо говорити про татуювання у вигляді орхідеї, то це дуже поширений вибір. Звичайно, в основному такий малюнок вибирають саме жінки. Орхідея на жіночій шкірі підкреслює тільки красу і жіночність її носіїки. Дуже часто тату цієї квітки сприймають, як вираз безтурботності і досконалості, якоїсь розкоші… Багато дівчат набивають на своє тіло саме орхідею, щоб підкреслити свою унікальність або навіть ексклюзивність.

У Китаї ця прекрасна квітка символізує якийсь ідеал бездоганної і досконалої людини, несе в собі любов, жіночий початок.

Пелюстки квітки орхідеї символізують собою прихильність. Також в деяких культурах саме пелюстки орхідеї використовують як талісман проти поганих сил, знак родючості.

У в’єтнамських традиціях вважається, що за місячним календарем орхідея розпускається перед Новим роком. Після цього прекрасного явища якраз і приходить весна і молодість. Якщо робити тату орхідеї, як елемент букета, орхідея набуває значення пристрасті.

Говорячи про популярний на сьогоднішній день фен-шуй, орхідея має значення «ніжність». Вважається, якщо в будинку присутня ця квітка, між закоханими не буде сварок. У стародавніх міфах її пов’язують з богом Оркісом, який завжди тримав в руках орхідею. У міфах вона була знаком родючості і нетлінної краси.

Якщо вірити стародавній міфології, то свою назву ця квітка отримав від богині світла Орхідеї. Ця богиня намагалася вберегти людей від усього поганого, зла, жорстокості. Вона намагалася принести в світ тільки добро і світло, щастя. Такі сміливі і добрі бажання не подобалися іншим богам стародавнього світу. З цієї причини, Орхідея була вигнана зі свого царства на землю до простих людей. З’явилася ж богиня на землю у вигляді прекрасної квітки!

Рідними землями орхідеї прийнято вважати Коста Ріку. Різновидів її по всьому світу налічують кілька десятків тисяч.

Орхідея завжди була втіленням ніжності і краси. Вона ідеально підійде для жіночого татуювання. Якщо Ви вирішили зробити саме цей малюнок, звертайтеся за порадами до професійних майстрів! Вони з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть створити неповторний і унікальний ескіз саме для Вас!