Орхідея, татуювання орхідеї – значення татуювань

Орхідея, татуювання орхідеї - значення татуюваньВ культурних традиціях заходу і сходу, тату орхідеї як символ, наділяється такими уявленнями як краса, любов, інтимна близькість, розкіш і гармонія у стосунках. Однак забарвлення орхідеї так само впливає на символіку квітки. Тату Біла орхідея пов’язана з ніжними почуттями любові, непорочними прагненнями. Строкатий тон квітки вказує на пристрасть, бажання.

Китайська цивілізація вбачає в цій квітці гармонію форми і емоційного змісту, вишуканий смак, дружбу і любовні відносини. Ця квітка міцно пов’язана з чарівністю жінки або ж з ученим ченцем. У східному світі татуювання орхідеї наділяють властивостями талісмана для родючості і від безсилля.

В латинській мові так само є вислів про орхідеї (aureus orchid ties) означає тісний емоційний контакт між двома людьми. Очевидний еротичний підтекст татуювання цієї квітки не може вислизнути від очей. Розпущені пелюстки орхідеї з блідим тоном одночасно апелюють до трепетного ставлення між людьми і бурхливою пристрастю.

Європейська культура наділила цю квітку дещо загальним змістом досконалості. Маючи на увазі гармонійний розподіл безлічі пелюсток. М’яке придушення конфліктів, творча енергія – це стихії орхідеї. Присутність подібної символіки поруч з сімейною парою благотворно позначається на емоційну атмосферу навколо.

Згода в сімейних парах резонує з геометрією квітки. А строкаті тони цього тату здатні наділяти творчою енергією, без якої, в сімейних відносини не обійтися.