Татуювання орхідея


Як помітили кращі тату-майстри Києва, одним з найулюбленіших сюжетів для татуювання, особливо жіночого, є тату квіти. Дуже часто їх додають в композицію ескізу татуювання в якості фону, додаткової прикраси, елемента. Але так само часто їх використовують як окремий малюнок. Одним з таких ніжних і найпрекрасніших квіток є орхідея. При чому актуально і гармонійно виглядати вони будуть як на чоловічому, так і на жіночому тілі.

Безумовно, не можна оскаржити той факт, що орхідеї вважаються більш жіночною квіткою. І крім своєї привабливості зовні вона має ще й дуже позитивне значення.

Вважається, що малюнок з орхідеєю символізує собою прекрасне почуття любов, відносини між закоханими. Орхідея яскравого кольору буде знаком палкої пристрасті, бажання у відносинах між двома. Світла ж квітка швидше буде знаком невинності, гармонії, безкорисливості у відносинах і любові в цілому. Також вона може бути символом домашнього вогнища і затишку, повного взаєморозуміння в сім’ї.

У всьому світі прийнято вважати квітку орхідеї символом краси, жіночності і ніжності. З цієї причини дуже часто його вибирають в якості ідеї для тату молоді дівчата. Дуже цікавий ще й той факт, що на чоловічому тілі тату з орхідеєю буде підкреслювати винятковість чоловіка, його перевагу над іншими представниками сильної статі. Звичайно ж, таку ідею наважиться внести в тату тільки впевнений, навіть швидше самовпевнений чоловік…

Вважається, що ця квітка відноситься до елітарного виду рослин. Вона може символізувати собою розкіш, аристократичність, досконалість. У Китаї орхідею вважають чином прихильності. Часто його зображують в картинах і розписах художники, використовуючи його в якості символу згоди і покори.

Також зустрічається і таке значення, як родючість, інтелект, вченість, наука і мудрість. Вважається також, що такий малюнок на тілі людини може сприйматися і як талісман. Люди вірять, що він може надати людині внутрішніх сил і впевненості в собі, запобігти почуттю слабкості і безпорадності в деяких ситуаціях.

Якщо говорити про татуювання орхідеї, то тут можна використовувати практично будь-який стиль тату. Але все ж найбільш популярним на сьогоднішній день є яскраві, кольорові татуювання, наприклад акварель-тату. За колірною гамою, найпопулярнішими є орхідеї червоного, бузкового, білого, рожевого і жовтого кольорів. Рідко, але все ж зустрічаються тату з чорними квітками. І в будь-якому з перерахованих варіантів тату з орхідеєю виглядає дуже елегантно і стильно.