Стиль тату Орієнтал ( Oriental tattoo)

Основними темами стилю Oriental tattoo прийнято вважати класичні зображення, серед яких можна виділити лотоси, японських коропів, тигрів, східних драконів і різноманітні символи, що мають безпосереднє відношення до буддизму.

Особливість тату в стилі орієнтал в тому, що вона повинна покривати максимально можливу площу тіла свого носія. Досить часто доводиться бачити натільну живопис, в буквальному сенсі, з голови до ніг. Саме поняття орієнтальної тату об’єднує візерунки, характерні для японської, індійської, китайської культури, а також культури багатьох інших азіатських держав.

Як відзначають майстри, найпоширенішими зображеннями східного стилю є дракони, гейші, риби і воїни. Зображення драконів неймовірно нагадують скульптури. Міфічні створення завмирають, ніби в польоті, хвіст їх нагадує витончену стрічку, а паща загрозливо відкрита. У більшості випадків, при створенні татуювання у вигляді дракона, майстер користується золотими, червоними і чорними пігментами. Якщо розглядати зображення воїнів і гейш, то вони більше відповідають традиційним уявленням.

Величезну популярність мають і такі символи, як рослини і квіти. Найпоширенішими визнаються білі квіти прекрасних лотосів, але можна зустріти і рослини, які мають більш яскравим забарвленням. Найбільшою пошаною користуються орхідеї і гліцинії. Тату в стилі орієнтал цілком дозволяє поєднувати рослини з птахами, які сидять на гілках витонченого дерева або злітають з густих заростей.

Величезне значення в стилі орієнтал мають і візерунки. Нерідко вони виступають не просто фоном, а повноцінними самостійними елементами. Особливість візерунків полягає в тому, що вони відрізняються суворою симетрією і є повторюваними. Майстри стилю можуть зробити з таких візерунків воістину величезні сцени. Наприклад, спіралі можуть перетворитися в бурхливе море або безкрає небо.

Останнім часом відзначається значне зростання Популярність тату в стилі Орієнтал. Цей факт важко віднести до розряду дивовижних, адже така натільний живопис не тільки дуже цікаво виглядає з естетичної точки зору, але і несе величезну смислове навантаження.