ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ОВЕН

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ ОВЕНЗа спостереженнями фахівців, на сьогоднішній день татуювання не вважаються вже чимось незвичайним і дивним. Більшість людей досить спокійно ставляться і cприймають натільні малюнки, навіть якщо у самих немає жодного тату. Але це зовсім не є ознакою того, що тату мистецтво всім набридло і вже йде в минуле. Як раз-таки справи йдуть зовсім навпаки. З кожним роком татуювання з’являються на тілах все більшої кількості людей, і набувають все більшої популярності. З’являються нові стилі тату і нові ідеї натільного малюнка.

Якщо раніше татуювання вважалися ознакою неформального сприйняття світу, принадлежність до якихось субкультур, причетність до кримінального світу, то на сьогоднішній день їх можна зустріти і у найстаранніших, примірних людей, різних професій і верств населення по всьому світу. На сьогоднішній день тату є оригінальним і красивим способом виділитися, показати свою індивідуальність, відобразити на тілі важливі події в житті і багато іншого. У більшості випадків, ідеальним варіантом поєднати оригінальний малюнок і важливий за значенням знак в татуюванні є знаки зодіаку.

Розглянемо ж більш детально такий знак зодіаку як Овен. Як і всі знаки зодіаку, історія появи знака Овна бере свій початок з давньогрецької міфології. Легенди і міфи оповідають про прекрасну і щасливу сімейну пару богині небес і царя. У них народилися двоє чудових дітей — хлопчик і дівчинка. Їх союз вважався щасливим і безтурботним. Але одного разу цар привів додому нову дружину, підступну підлу. Нова кохана хитрістю вигнала першу дружину разом з її дітьми. Але з тих пір, як володіння царя покинула богиня небес зі своїми дітьми, на землі опустилася повна посуха. Це стало проблемою не тільки для царя, але і для всіх простих людей в його царстві. І тут зла дружина вирішила остаточно знищити суперницю і переконала чоловіка, що врятувати його царство можуть тільки принесені в жертву богам діти його першої дружини — богині небес. На щастя, цей жорстокий план не був здійснений. На допомогу першій дружині прийшов золотий баран, який забрав її дітей далеко за межі царства, подалі від злісної мачухи, де їх було не відшукати. Це і був якраз Овен. А могутні боги за його відвагу нагородили його сузір’ям на небесах.

Якщо говорити про цей знак в татуюванні, то особливу увагу варто приділити вибору стилю, в якому буде виконаний малюнок. Адже багато в чому від цього буде залежати сенс, індивідуальність, оригінальність, акценти і посил Вашого татуювання.

Приміром, такий стиль як реалізм на тілі завжди буде виглядати дуже оригінально і цікаво. Адже тут можна буде дати волю своїй фантазії. Адже можна буде не просто набити звичний всім знак Овна, а й зобразити реалістичний малюнок у вигляді золотого барана Овна, в образі чоловіка та інших ідей, наскільки вистачить уяви.) Але варто розуміти, що це досить складний стиль і виконати його не кожному майстру під силу. Тому дуже уважно поставтеся до вибору тату-майстра.

Такий стиль, як треш полька також може бути дуже оригінальним в даному випадку. Особливістю цього стилю є яскраві кольори і фарби. Треш полька підійде сміливим людям, які не бояться виділятися і, можливо, навіть бути не зрозумілими. Адже це дуже незвичайний стиль. Припустимо, знак Овна тут пропонується зобразити у вигляді черепа барана на якомусь яскравому і барвистому тлі. Погодьтеся, не кожен наважитися до такий малюнок на тілі…

Цікавим є стиль тату дотворк. Його головною особливістю є його техніка виконання — за допомогою крапок. Зазвичай, такі тату досить великі за розміром. І при цьому для етнічних героїв, персонажів міфології стиль дотворк вважається дуже доречним і оригінальним.