ТАТУЮВАННЯ З ДЕРЕВОМ ПАЛЬМА

ТАТУЮВАННЯ З ДЕРЕВОМ ПАЛЬМАФахівці стверджують, якщо звернутися до історії виникнення татуювання із зображенням пальми, то вперше такі натільні малюнки зустрічалися, звичайно ж, та прекрасних тілах моряків. Вважалося, що відвідуючи всякі екзотичні і незвичайні країни і континенти, вони хотіли залишити назавжди спогади про ті краї.

Повертаючись уже в сучасний час, такий малюнок можуть захотіти і сучасні люди, які просто люблять цікавий відпочинок в цікавих місцях, жарких країнах, яким до душі подорожі.

І не дивно, що серед багатьох варіантів такого нагадування мандрівники вибирають саме пальму. Адже ця рослина має дуже цікавий і незвичайний зовнішній вигляд. Також для багатьох буде значним плюсом і перевагою, що такий малюнок абсолютно не несе за собою ніякого потайного значення і сенсу. Це по істині художнє татуювання тільки для естетичної привабливості! Шукати для пальми якесь одне єдине значення і символ не варто. В кожній країні по-різному сприймають це дерево і по-різному до нього ставляться. Золоте правило художнього татуювання — малюнок буде мати те значення, яке Ви самі в нього внесете, виходячи з особисто своїх поглядів і думок.

При цьому, варто зауважити, що в різних джерелах можна зустріти найбільш популярні варіанти значення татуювання з пальмою. Наприклад, це перемога, слава, святкування якоїсь події, стійкість. Адже пальма завжди росте рівно, струнко і може відмінно приживатися до будь-якої погоди і умов, будь це посуха або буря. Тому таке татуювання вважається підходящим для сильних духом людей, як чоловічої, так і жіночої статі, які не бояться труднощів і сміливо їм протистоять.

Також можна зустріти і значення чоловічого початку, плодючості. Цікавим моментом є те, що наявність на дереві плодів буде кардинально відрізняти сенс всього малюнка. Це навпаки буде вже символом жіночого начала. До того ж пальму вважають знаком довголіття і мудрості. Адже дерево зазвичай може існувати навіть кілька сотень років!

Якщо звернутися в християнство, то для них пальма буде нести значення Відродження і вічного життя. А самі листя, гілки пальми будуть символізувати торжество життя і чесності над смертю і всіма гріхами земними. Католики також це зображення сприймають, як знак сміливості і безстрашності перед смертю.

Багато хто вважає, що пальма більш вигідно буде виглядати саме на дівочому тілі. Адже вона має стрункий стовбур, витончені форми. Деякі навіть асоціюють плоди фініки з жіночими принадами.

До речі, в татуюванні найчастіше пальму не зображують самотньою, а навпаки завжди в компанії ще хоча б одного деревця. На рахунок місця також можна бути абсолютно вільним. Пальма відмінно буде виглядати на будь-якій частині тіла.