Татуювання панда

Хто ж не любить панд. Напевно, ці милі тварини просто підкорили весь світ. Як стверджують одні з найкращих фахівців тату в Києві, приблизно така ж любов до панд спостерігається і в світі татуювання.

Загалом, всім відомо, що панди відносяться до сімейства ведмежих. Звичне їх середовище проживання — це Китай. І харчуються вони в основному бамбуками. На відміну від своїх родичів, більш звичних нам ведмедів, вони викликають виключно позитивні асоціації, ними милуються і захоплюються. Вважається, що це дуже дружлюбна і доброзичлива тварина, яка не здатна бути злою і заподіяти щось зле і погане.

Говорячи вже про татуювання з пандою, підійде таке зображення всім – як чоловікам, так і жінкам. Цікаво, що в нашій культурі така тварина поступається в популярності в світі тату іншим тваринам, наприклад як тату лев, вовк, тигр. Але в цей же час в східних країнах панда є однією з найбільш популярних тварин для татуювання. До речі, дуже цікавий факт, що поширюватися увага і любов до панд почала після виходу на екрани діснеївського мультфільму «Панда Кунг-Фу».

Пояснити затребуваність цієї тварини в Китаї можна досить просто. Панда вважається їх символом, символом країни. Її зображують як в картинах, так і на тілі у вигляді татуювання. Для них цей бамбуковий ведмедик є символом скромності і невибагливості.

Крім усього іншого, кольорове забарвлення панди збігається з кольорами їх концепції Інь Ян. З цієї причини можна також зустріти і таке значення малюнка, як гармонія, баланс, чоловіча і жіноча енергія. Також деякі китайці набивають собі тату з пандою в якості талісмана або амулета. Вони вірять, що такий натільний малюнок здатний продовжити їх молодість і зберегти здоров’я.

Але символізм такого малюнка в Китаї значно відрізняється від його значення в європейських країнах. Так, таке татуювання вже буде нести значення дружби, довіри, відкритості. Також зображення великої панди є знаком, емблемою всесвітньої організації по захисту тварин. Відштовхуючись від цього факту, тату панда може бути знаком захисників природи, охорони зникаючих видів тварин, екології. Також в більш загальному поданні, це може стати символом добрих справ і допомоги. Часто панду набивають собі вегетаріанці. Адже цей ведмідь харчується виключно рослинною їжею і не є хижим звіром.

Логічно, що панду в татуюванні зображують в чорно-білій колірній гамі. У поєднанні інших елементів, наприклад, лотоса або бамбука, можуть додаватися і інші кольори. Завдяки таким додатковим деталям в загальній композиції малюнка, може і змінитися значення тату. Наприклад, панда на лотосі рожевого кольору буде символізувати мудрість.

Задайте вопрос - мы онлайн!