Пантера татуювання – значення татуювань

Пантера татуювання - значення татуюваньПантера, як символ, уособлює собою гаму часом суперечливих характеристик. Типово чоловічі якості лідерства, стрімкості, потужної життєвої енергії поєднуються в пантері з жіночою витонченістю, пластичністю і дикою красою.

Татуювання пантери нагадує про недовговічність, хиткість буття. В один несподіваний як стрибок пантери момент, все може згинути, тому важливо радіти кожному новому дню життя. Часто тату з пантерою роблять на боці торса, для створення враження, що ця велика кішка повзе вгору. Серед можливих варіацій зображення пантери, можна відзначити зображення голови або морди з лапами.

Специфіка тату пантери ще полягає в тому, що вона не може бути маленькою, інакше чорний колір зіллється в одну пляму. Відповідно і місця для такої татуювання потрібно вибирати виходячи з максимально доступного простору для малюнка. Майстер тату повинен добре володіти технікою тіней, наносять градації відтінків чорного кольору.

Говорячи про символіку пантери, крім вже згаданої агресії, сили й дикості, можна так само згадати і сексуальну енергію цієї великої кішки. Дівчина бажає зробити собі таке тату, ймовірно володіє сміливою привабливістю. Крім того, пантери співвідносяться з сімейними цінностями. Адже пантера фанатично захищає своє потомство і готова на багато що заради сім’ї.

Міфологія знає сюжет, в якому чорна і жовта пантери переміщують сонце, відповідно днем жовта пантера, а вночі чорна. На думку індіанських шаманів, пантера втілює в собі міст між свідомістю і несвідомим. Таким чином пантера ще виступає як містична тварина. Деякі народи сприймають пантеру як символ сильної, чуттєвої і наділеної незалежністю жінки.