7 кращих ідей для тату для двох – парні татуювання для закоханих

7 кращих ідей для тату для двох - парні татуювання для закоханих
Щоб виявити і увіковічнити свої почуття, багатьом парам мало закріпити офіційно свої відносини і повінчатися в церкві. Все частіше, закохані, щоб прокричати на весь світ про свою любов, роблять парні татуювання, що символізують свою приналежність один до одного. Два татуювання з однією смисловою ідеєю як дві половинки одного цілого – дуже романтичний крок, що підтверджує щирі почуття однієї людини до іншої.

Зважившись на парні татуювання, слід врахувати кілька моментів. По-перше, ви повинні бути впевнені в тому, що людина, з якою ви йдете в тату-салон саме та, з ким ви проживете все життя. По-друге, переконайтеся в досвідченості обраного Вами майстра. І нарешті, по-третє, вибір малюнка, який буде нанесений на ваше тіло. Це найважливіший і відповідальний крок, адже немає ніяких гарантій, що ваша пара залишиться нею назавжди, а татуювання з тіла дуже важко вивести. Малюнок повинен мати одночасно як індивідуальний характер, але в той же час поєднуватися з малюнком вашого партнера. Щоб спростити ваш вибір, пропонуємо вам 7 найкращих ідей тату для двох.

1.Можна підібрати ідентичні татуювання або максимально схожі. При цьому слід врахувати, що малюнок повинен відповідати кожній статі, а не одному з партнерів. Татуювання повинне бути нейтральним, але підходити кожному за характером. Можливо, закохані захоплені однією справою (Музика, Мистецтво, Риболовля), тоді підібрати малюнок буде просто. Спрощує вибір ескізу і те, що існує маса юнісекс малюнків.

2.Розбити один малюнок на дві частини і нанести по половинці на тіло кожного. Таке тату краще робити на нозі чи руці, щоб закохані ставши разом, змогли показати ціле зображення. Зобразіть половинки одного серця, як символу любові, або особу вашої дитини (якщо вона у вас вже є).

3.Тату – це не обов’язково малюнок. На тіло можна нанести фразу, вірш або приказку. Початок тексту буде перебувати на одному партнері, кінець-на іншому. При цьому, повний текст можливо прочитати лише тоді, коли закохані встануть разом.

4. Цікаво поєднання схожих малюнків, але не ідентичних, тобто виконаних в одному стилі, що несуть загальне смислове навантаження. Це можуть бути ключ і замок, розетка і вилка, частинки пазлів, половинки розірваного серця або силуети жіночої і чоловічої фігури (як варіант – зображення закоханої пари кіногероїв).

5.Дуже сексуально практично на будь-якій ділянці тіла будуть виглядати відбитки ваших губ. Чому б не поставити такий знак на свою половинку? Якщо таке тату зробити на відкритій ділянці тіла, може здатися, що це слід від губної помади. Так що краще її приховати від сторонніх очей.

6. Малюнок, який буде нагадувати про кохану людину. Наприклад, чоловік захоплюється риболовлею або він професійно займається футболом, то можна нанести на тіло жінки рибку, спійману на гачок, або футбольний м’яч. А якщо прекрасна половина захоплена флористикою, то можна зробити зображення її улюбленої квітки.

7. Якщо ж у вас немає ідей для свого тату, виберіть малюнок один для одного. Іноді самим дуже важко зробити вибір, а ваша половинка знає про вас багато, щоб допомогти в цій справі. А за вами залишається вибір: погодитися чи ні.

У разі, коли ви абсолютно впевнені, що ваша пара збереже стосунки на все життя, можна зробити тату у вигляді імен або знаменної для вас дати. Дуже красиво виглядають і тату-ініціали коханих на безіменних пальцях