Павук татуювання, тарантул, тату павутина – значення татуювань

Павук татуювання, тарантул, тату павутина - значення татуюваньСтавлення до павуків в різні епохи і в різних місцях планети змінювалося від позитивного і збагачуючого до яскраво негативного. Але завжди павук залишався в пам’яті народів як якийсь важливий символ, що приховує в собі ті чи інші якості. Найближчою і зрозумілою для сучасної людини інтерпретацією цього татуювання є творча діяльність, пов’язана з активністю цього членистоногого істоти.

Зокрема аспект плетіння павутини явно проводить аналогію з ткацькою справою. Шиття одягу, пряжа, будь-яка людська діяльність, пов’язана з поняттям «мережа» і плетіння «мереж». Старанність цієї істоти нагороджує його таким позитивним якістю як працьовитість і увагу до деталей. Висока ступінь володіння своїм ремеслом так само може трактуватися як значення образу павука. Творення і творіння — це теж павук. Радіальна форма павутини вказує на павука як на центр всесвіту.

Загальна сума таких характеристик як творіння, передбачення, здатність бути посередником між світами і провідником душ людей, дозволяє визначити це тату як знак хитруна або героя.

Округлість черева тату павука може бути зрозуміле як натяк на сексуальність, жіночність. Разом з тим, павук розгойдується на павутині постає як істота вразливе і залежне від напрямку вітру. Іноді татуювання павук на павутині символізує слабкість людини перед наркотиками.

Без уваги не можна так залишати і таку деталь як приналежність павука до повітряної стихії. Він вільно переміщається у всіх напрямки на павутині тримається в повітрі. Деякі народи вважають, що павук служить провідником між повітрям і землею. Схильна до містицизму індійська культура приписує павуку символіку ілюзій, ілюзорності павутини буття. У кельтів, павук був істотою, яка плете нитки життя. Єгиптяни і греки вбачали в павуці символ долі.

В міфах і переказах павук так само постає як поглинач часу, що наближає цей момент до вічності.

Багато, хто зробив собі тату павука (тарантула) асоціює себе з даними тату. Наприклад, самотні дівчата з «характером» асоціюють себе з Чорною вдовою, а чоловіки з жорстким характером роблять собі тату отруйного Каракурта або тарантула.