Тату “Павич” – значення татуювань

Тату "Павич" - значення татуюваньУ всі часи Павич викликав асоціації з багатством, красою, царственістю і благородством. Даний символ нерідко розглядався уособленням Сонця. Деякі вважають, що павича цілком можна іменувати символом любові як самого романтичного і душевного з усіх почуттів. Як би там не було, ці яскраві птахи завжди зв’язуються з найбільш радісними і позитивними сторонами життя, а також прагненням максимально реалізувати свої таланти.

Значення тату у вигляді павиного бенкету, загалом-то, аналогічно зображенню самої птиці. Візерунок на павичевому хвості завжди сприймався як уособлення неба, яке прикрашене багатим розсипом зірок. Китайці, слідуючи своїм традиціям, бачать в павичі величність і приналежність до вищого стану, якому протегує сам імператор. Християни думали, що форма хвоста птахів дуже схожа на німб, а тому вони є божественними творіннями. Нерідко саме павичі входили в свити богинь і богів.

Сучасне татуювання у вигляді павича символізує красу природа, різноманіття фарб світу, а також безмежність можливостей людини. Тату, на якій зображений Павич, відмінно буде відповідати образу яскравої людини, який позитивно ставиться до сміливих ризикованих вчинків. Також вона цілком відповідає тим особистостям, які прагнуть дотримуватися всіх правил витонченості і краси.