Тату “Бджола” – значення татуювань

Тату "Бджола" - значення татуювань

Татуювання, на якому зображується бджола, має досить високу популярність через те, що колірна комбінація жовтого і чорного виглядає досить ефектно. Найбільш поширений варіант тату-це бджола (шершень або джміль), що ширяє над розкритою квіткою.

Більшість людей асоціює бджіл з любов’ю до праці. Крім того цю комаху можна розцінювати як символ розвинених організаторських здібностей, охайності, товариськості, хоробрості і мудрості. У більшості випадків, бджола на тату зображується, літаючою навколо розкритою квіткою або збираючою божественний нектар.

Багато народів наділяли бджіл і джмелів статусом істот, які були створені самим Богом і постійно були частиною його свити. В епоху раннього Християнства бджола символізувала Діву Марію, нерідко комахи асоціювалися зі Святим Духом, індуїсти асоціювали її з Вішну, Крішною і Шивою. Нерідко бджола позначала верховну владу. Вулик бджіл-це неймовірно впорядкована і гармонійна система, а тому саме вона порівнювалася з безліччю спільнот, в яких мало місце верховенство влади, будь то церква або монархія в Стародавньому Єгипті.

Бджола-це символ гранично радісний, в ньому немає місця негативним значенням. Невеликим мінусом можна назвати, можливо, зайву поширеність малюнка, але ця думка є досить суб’єктивною.