Значення татуювання пентаграма

Значення татуювання пентаграмаЦілком ймовірно, що про такий вид татуювання як пентаграма, ви чули не дуже часто, а може і зовсім ніколи не чули. У повсякденному світі, в народі, такий малюнок набагато частіше називають п’ятикутною зіркою, іноді навіть можна зустріти словосполучення” палаюча зірка ” франкмасонів.
Вважається, що це один з найбільш таємничих і загадкових символів. З цієї причини навколо цього знака завжди існує безліч легенд та історій, його наділяють великою кількістю значень і смислів.

На думку тату-майстрів, найбільш популярним і відомими значеннями татуювання пентаграми є наступні – це здоров’я і щастя, добро і зло, почуття, і банально зірки.
Як свідчить історія цього знака, з’явився він ще близько чотирьох тисяч років тому. Батьківщиною пентаграми завжди вважалася Месопотамія. Є така гіпотеза, що пентаграма – це всього лише графічне зображення астрономічного явища, траєкторії пересування планет по своїх орбітах. Передбачається, що цією планетою є Венера. Трохи пізніше такий малюнок став зустрічатися в єгипетській і шумерській культурах і вважався знаком зірки.
Якщо говорити про значення цього символу саме в сфері татуювання, то він може нести як позитивний, так і негативний сенс. Фахівці дотримуються думки, що значення татуювання може змінюватися в залежності від розташування вершини зірки.
Пентаграма також може і мати значення людини. Вважається, що верхній кут зірки – це голова людини, правий-лівий – це руки, а нижні кути, відповідно, ноги людини. Також можна зустріти припущення, що пентаграма символізує п’ять людських чуств і емоцій.
Ймовірно, пентаграма може бути Вам відома також і з фільмів про чаклунство або ж взагалі зі сфери надприродного і магічного. Є відомості, що цей символ використовували білі маги і чаклуни, щоб з його допомогою захиститися від злих і темних духів. Кажуть, що по розташуванню вершини пентаграми можна визначити, світлий або темний маг знаходиться перед Вами. Отже, світлі зазвичай креслять зірку з вершиною нагорі, а темні – вниз головою.
До речі, існує кумедний випадок опису застосування цього знака. Великий і всім відомий Фауст начертив пентаграму навколо свого будинку, вважаючи, що таким чином він зможе захиститися від Мефістофеля, щоб другий не зміг увійти в будинок.
Піфагорійці ввели також новий вид зображення пентаграми – зірка вписана в коло. Для зображення татуювання в такому вигляді, вона може мати початок мовчання присвячуваного. Вважалося, що п’ять кутів пентаграми-це символ п’яти років мовчання і навчань, який повинен був пройти учень до посвяти.
Підводячи підсумки, варто відзначити, що пентаграма – це досить сильна, потужна і стародавня фігура. Її значення може символізувати везіння, процвітання, перевагу і лідерство. До того ж може нести значення молодості і здоров’я, природи. Зустрітися татуювання можна як на тілі чоловіків, так само і на тілі жінок. Цікаво, що для цього знака зовсім не має значення місце нанесення татуювання на тілі. Найголовніше-це сенс, який людина сама дасть своєму малюнку.