Це варто прочитати перед походом в салон тату!

Це варто прочитати перед походом в салон тату!Напевно, кожна людина хоч раз в житті замислювався про те, а чи не зробити собі татуювання? Але далеко не кожен все-таки вирішується її зробити. Причиною цього можуть різні фактори, як зовнішні, так і внутрішні. Фахівці tattookiev.org помітили, що дуже часто причиною того, що людина відмовляється від свого бажання набити татуювання є звичайний банальний страх перед можливим болем від процесу нанесення малюнка на шкіру.

Що ж, ці ж фахівці і склали невеликий список рекомендацій, які допоможуть Вам боротися з больовими відчуттями під час сеансу з тату-майстром.

Найголовніше в цьому питанні — це Ваш особистий внутрішній настрій. Зазвичай навіть самі майстри радять своїм клієнтам не переживати і не паритися з приводу можливого болю. Повірте, татуювання — це не найстрашніше і нестерпне, що людям доводиться терпіти в своєму житті, навіть кожен день. Такі процедури як крепатура після важкого тренування, біль від епіляції і тим більше пологи набагато складніше перенести. У порівнянні з усім цим, татуювання вам може здатися легким дряпанням…

Друга порада, який допоможе Вам відволіктися від відчуттів під час набивання татуювання — це музика, фільми, книги та інші неактивні спокійні захоплення. В більшості випадків, один сеанс триває кілька годин. За цей час потрібно буде чим займатися, а найбільш підходящим способом відволіктися і перевести свою увагу від процесу — подивитися фільм або почитати книгу. Не переживайте, майстер зовсім не образиться, якщо Ви під час сеансу з ним захочете відволіктися. Та й до того ж такий варіант позбавить Вас і майстра від розмов, що в свою чергу не буде відволікати від роботи.

Ще один варіант-це просто знеболити процес за допомогою знеболюючих засобів. Є в деяких салонах татуювання також така послуга як загальна анестезія. Хоча також інші салони зовсім відмовляються від такої практики через можливий ризик. Тому від анестезії під час сеансу багато майстрів просто відмовляються. Адже і без цього будь-який професійний тату-майстер під час роботи використовує мазі, спреї і крема , які містять бензокалін, лідокаїн і знижують біль і роздратування шкіри під час нанесення тату.

Ну і останній, але не менш важливий момент — це бути в тонусі! Перед сеансом потрібно обов’язково гарненько виспатися, поїсти і прийняти душ. Краще не робити татуювання, коли Ви втомлений, голодний і спітнілий. Категорично заборонено за добу-дві перед сеансом вживати алкоголь або, не дай Бог, наркотичні речовини. Крім того, що це, природно, заважає і неприємно для майстра, це ще й великою мірою впливає на переносимість больових відчуттів під час сеансу і процес, швидкість загоєння тату після.