Виправлення та перекриття татуюваннь

Виправлення та перекриття татуюванньДосвідчені тату-майстри помітили, що багато хто приходить до них з метою виправити, відкоригувати своє старе татуювання. Зазвичай, такі тату були зроблені в юності, по дурості, в армії або в місцях позбавлення волі. Причиною неякісної роботи при цьому є не тільки необдумане рішення або невдало підібраний малюнок для татуювання, а і неякісно виконана робота дешевими непрофесійними матеріалами. Досить часто буває, коли майстер неправильно розуміє побажання свого клієнта і робить ескіз абсолютно не той, якого хотілося б. Тому через якийсь час малюнок просто необхідно заново перебивати.

Добре, якщо невдале татуювання, так званий партак, виявиться нескладним у виконанні, не чітким і розмитим. Адже в такому випадку може бути досить  просто його перекрити, зверху набивши нову тату. В основному в такому випадку вибирають абсолютно навіть інший малюнок, побільше, яскравіше  попереднього.

При цьому, не дивлячись на те, що такий вид татуювання значно ускладнюється необхідністю набивати малюнок вже не на чисту шкіру, практично всі сучасні і професійні тату салони включають в свій список послуг даний вид роботи. І звичайно ж, це буде дорожче, ніж звичайне татуювання. Хоча ще одним важливим моментом є те, що в цей раз майстра варто вибрати дійсно досвідченого і професійного. Адже одного разу на цьому вже програли.

Також важливо розуміти, хоча скоріш за все і майстер про це вам скаже, якщо він професіонал. Чорні фарби татуювання перекривати можна тільки чорним кольором. В іншому випадку стара фарба почне просвічуватися крізь новий шар світлої фарби. А це знову буде псувати зовнішній вигляд Вашого малюнка і Вашого тіла. І знову Ви отримаєте той же партак.

Звичайно ж, варто всім розуміти, що економити на своєму зовнішньому вигляді, татуюванні і тату-майстрі не варто. Адже наслідки такої економії можуть виявитися дуже плачевними. Татуювання з Вами залишиться на все життя. Краще один раз витратити більше часу на підбір ескізу, майстра і салону, і отримати відмінну прикрасу для свого тіла на все життя. Чим поспішити і шкодувати про своє рішення все життя. Ну, принаймні поки не перекриєте свій партак вже хорошою і якісною тату, у сумлінного тату майстра і в професійному салоні.