ПЕРЕКРИТТЯ СТАРИХ ТАТУЮВАНЬ

ПЕРЕКРИТТЯ СТАРИХ ТАТУЮВАНЬ

За спостереженнями досвідчених майстрів тату, так само часто, як і з бажанням набити собі татуювання, люди приходять і з проханням видалити тату або перекрити тату іншим малюнком. Причинами такого явища можуть бути зміна пріоритетів і цінностей в житті, коли тату, зроблене років 5-10 тому просто перестає бути актуальним і навіть шкодить по життю. Наші погляди і смаки змінюються з роками! Також буває,коли в своїх натільних малюнках люди намагаються закарбувати близьких їм людей, події. А з роками і люди зникають ці, і події стають болючим нагадуванням. І це тільки причини, які залежать від самого носія татуювання. Але ж так само часто бувають випадки, коли людина потрапила не в ті руки, до не професійного тату-майстра. І, щоб не ходити з партаком на тілі, доводиться шукати варіанти, як це виправити.

Але і навіть в такій ситуації не варто бити паніку і впадати в істерику. У сучасному світі це можна легко виправити! Як радять фахівці, в даному випадку може бути цілих два оптимальних варіанти. Перший — це лазерне видалення тату. З нинішніми технологіями, від татуювання не залишиться шрамів і опіків. Але варто розуміти, що цей процес може затягнуться досить на довго. Адже процедур виведенню тату зазвичай потрібно не менше, ніж 3 сеанси. Та ще й перерва між ними може тривати до 3 місяців. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче позбутися назавжди татуювання і не бажає більше на своєму тілі нічого подібного.

Але якщо ж ви не хочете чекати і в загальному любите татуювання, але саме цю тату не хочете більше, вам краще скористатися послугою перекриття татуювання. Поверх Вашого невдалого татуювання набивають нове, вже те, яке Вам подобається зараз. Але знову-таки, щоб не потрапити на старі граблі, на цей раз варто дуже серйозно обміркувати ідею і ескіз, знайти дійсно хорошого, досвідченого і професійного тату-майстра. Звичайно, його послуги коштуватимуть дорожче, ніж майстрів на дому. Але мабуть, це того варто, якщо ви не хочете знову думати, як позбутися і від цієї тату.

Отже, розглянемо другий варіант — перекриття татуювання — більш детально. Вважається, що існує 2 види виправлення невдалого натільного малюнка.

Перше — це реставрація, друге — повне перекриття. У першому випадку, майстер надає татуюванню нових фарб, коригує, де це можливо, лінії контуру, якщо необхідно, добиває малюнок, додаючи нових деталей. Таке можливо, якщо в загальному тату Вам подобається, але чи то з роками, то чи через безвідповідального тату-майстра, малюнок не ідеальний і вимагає доопрацювання.

Другий варіант для тих, хто вже просто не може змиритися зі своїм малюнком на тілі. Тут вже необхідно повне перекриття старого малюнка новим. Але дуже важливо попередньо проконсультуватися з фахівцем. Адже кавер — досить складна робота. І не всякий малюнок вдало ляже поверх Вашого старого тату. Порадьтеся з фахівцем, якого роду малюнок Вам краще ляже, які кольори підійдуть. Адже в іншому випадку старе татуювання все одно буде просвічуватися.