Значення татуювання перо

Значення татуювання перо
Мабуть, можна погодитися з думкою фахівців, що татуювання із зображенням пера є одним з найлегших і повітряних. Такий вибір найчастіше роблять прекрасні дами. Малюнок приваблює досить естетичним зовнішнім виглядом і при цьому можна з упевненістю стверджувати, що таке татуювання наповнене глибоким змістом.

По-перше, варто згадати, що колись давно перо птиці було невід’ємною частиною образу вождя, воїна. Такий предмет в їх одязі міг сказати про мужність, силу, сміливість і стійкість свого володаря. Таким атрибутом прикрасити себе міг дозволити собі далеко не кожен. І мова йде зовсім не про вартість або недоступність, а про силу такого образу. Також можна згадати, що перо було частиною ритуалів, приладдя для них у шаманів і чаклунів. Їх часто використовували в магічних танцях і обрядах. Перо служило своєрідним зв’язком з покинувшими цей світ, з богами. Також вважалося, що воно здатне вберегти від усього поганого, від злих сил і навіть було символом людського безсмертя.

Дуже часто в різних композиціях і інших знаках можна зустріти пір’я як символ сновидінь. Наприклад, як в популярному на сьогоднішній день тату ловець снів. Люди вірили, що такий символ зможе забезпечити міцний і спокійний сон, відігнавши погані думки і духів.

Раніше вважалося, що намалювати на тілі перо має право тільки чесний, сильний і величний чоловік. Цього потрібно було ще заслужити своїми щоденними діями і вчинками. Це така собі ознака могутньої людини, яка має певну владу над іншими. Звичайно ж, логічно зробити висновок, що такі татуювання найчастіше вибирають для себе саме чоловіки. Оригінально і цікаво виглядає перо в індіанському стилі, в поєднанні з іншими елементами цієї культури.

Для християнської віри перо також мало особливе значення. Наприклад, священики часто могли носити на пальці перстень із зображенням трьох пір’їнок. Вони позначали віру, милосердя і надію. Для грецької культури це було знаком розкішного життя, вищого суспільства і краси. Для багатьох перо викликало асоціації зі швидкістю, свободою, силою вітру, мрією, творчістю, чимось надихаючим, піднесеним і окриляючим.

Відмінно такий малюнок буде виглядати на стопі, передпліччі, зап’ясті, шиї, спині.. та скрізь, мабуть.) Тому не варто і сумніватися про правильність вибору малюнка.