Татуювання перо

Татуювання пероКращі тату фахівці стверджують, що татуювання із зображенням пір’я можна по праву вважати одними з найпопулярніших рішень для тату по всьому світу. При чому можна зустріти татуювання абсолютного в різному стилі, починаючи від тату орнамент, акварелі і закінчуючи реалізмом. При чому можна помітити, що в певних країнах притаманний певний стиль для малюнка.

Для багатьох дуже важливо при виборі того самого ескізу для свого майбутнього татуювання не тільки зовнішні нюанси і деталі, але і смислове навантаження, яке несе малюнок. Наприклад, говорячи про тату перо можна здогадатися, що пов’язано її значення буде з птахами. Вважається, що таке зображення відноситься до стихії повітря і несе з собою символізм свободи, легкості, підйому, творчості. Також часто можна зустріти і такі значення, як духовність, політ — всі якості, якими наділяли образ птахів.

До того ж можна такий малюнок також пов’язувати і з релігійною тематикою. Існує такий образ, що перо, птах-це символ Вознесіння молитви до Бога. Досить цікавим є символізм пір’я, як образ магічних явищ. Це пов’язують в основному з діяльністю різних магів, жерців і шаманів, які носили на своїх головах шапки або пов’язки з пір’я. До того ж багато правителів по всьому світу задіяли пір’я як прикрасу для свого одягу. Тому можна також тату перо сприймати і як символ влади, могутності.

Досить-таки часто люди, вибираючи собі малюнок пера, шукають перо конкретної птиці. В такому випадку татуювання може придбати додаткове смислове навантаження. Наприклад, перо колібрі символізує прекрасне почуття кохання, в певному вигляді, з певними деталями може навпаки негативну сторону любові, її жорстокість.

Перо орла, як не складно здогадатися, символізує мужність, силу, чоловічий початок, сміливість, безстрашність. Павич перо-це знак благородства, багатства, розкоші і гідності. Пір’я можуть нести з собою значення справедливості, правди та істини. Буває також і варіант, коли набивають собі перо не існуючої, вигаданої Жар-птиці. Такий малюнок може бути знаком сонця, вогню, життя.

Особливості стилю, в якому виконане татуювання можуть також впливати на його значення. Наприклад, якщо пір’я були розділені на дві частини, розрізані, то це може свідчити про втрачену мрію володаря тату, про бажання і плани, що не збулися. Якщо в татуюванні присутній червоний колір, можна припустити, що автор вніс в цей ескіз символізм перемоги.

Також зустрічається варіант зображення пера для письма. Часто воно доповнюється ще й чорнильницею в малюнку. Це може нести в собі значення вчення, науки, нових знань. Якщо присутня також у композиції малюнка і книга, це може означати ще й вплив творчості на людину, життя, навколишній світ.