Значення татуювання пес

Значення татуювання песНапевно, Ви не здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що татуювання з псом має значення вірність, відданість, пильність, оберіг, хоробрість, мужність, уважність. Такий довгий, до того ж складений тільки з позитивних якостей, перелік значень властивий не кожному малюнку. Деякі вважають, що пес – це антипод Вовку в татуюваннях. Хоча при цьому варто також відзначити, що є в їх характеристиці все-таки дещо схоже. Обидва малюнки і знаки мають значення цілеспрямованості, впевненості і внутрішньої сили.

Фахівці tattookiev.org стверджують, що такий малюнок найчастіше роблять собі чоловіки. Адже і його характеристика більш підходяща для чоловічого характеру. Також вони відзначають, що найпоширенішими татуюваннями є реалістичні зображення собак, іноді навіть трохи демонічні образи, які можуть ввести в страх.
Ще з давніх часів собаки завжди були поруч з людьми, супроводжували їх. Це і мало своє відображення в значенні тату пес. Вважається, що навіть коли вони були прихильниками темних сил і богів, вони як і раніше служили людям, охороняли їх, були вірними і надійними.
У багатьох народах існують легенди про те, що саме пес приніс людям вогонь. З цієї причини татуювання пса має значення захисника від ворогів і всього злого в загальному. Часто собаки супроводжували під час військових дій. Це додало їх зображенню сенсу відданості, відваги, мужності і хоробрості.

Існує також і певною мірою демонічний образ тварини. Зазвичай вони зображені як стражники кордонів світу добра і зла. Страхітливе значення має татуювання чорного пса – смерть, диявол, прокляття. При цьому, на щастя, в більшості випадків собаки несуть все-таки позитивний сенс, як кращі друзі і помічники людини.
Слов’янські повір’я стверджують, що ще з давніх часів собаки вважалися здатними віщувати майбутнє. Навіть існує легенда про бога сонця, який зрідка перетворювався в крилату собаку і спускався на землю допомогти людям. Тому її образ завжди мав повагу і любов зі сторін людей.
Вважається, що татуювання із зображенням пса не підійдуть егоїстичній і замкнутій людині. Через своє значення вона більше підійде відкритим, добрим, вірним людям. До речі, важливо помітити, що кожна порода може нести свій визначений сенс. А місце її нанесення особливої ролі не грає!