Татуювання піраміда

Татуювання піраміда
За твердженням досвідчених тату фахівців, зображення піраміди має одночасно дуже просту техніку виконання, але і в той же час досить глибокий і навіть загадковий сенс. З цієї причини бажаючі зробити собі татуювання нерідко вибирають саме такий малюнок. Створюється враження, що таке тату зберігає в собі якийсь секрет, таємницю. Найчастіше, так воно і є. Але розгадати її все ж не найпростіше завдання. Адже тату з пірамідою має дуже багато значень та ідей.

Перше, що спадає на думку, це асоціація піраміди — гора, піднесення. Часто мається на увазі Священна гора. У міфах країн стародавнього сходу її вважали центром світу. А в Стародавньому Єгипті піраміди сприймали, як втілення сили Сонця.

Також можна віднести зображення з пірамідою в символом влади, знаком порядку ієрархії. Верх, пік піраміди може символізувати найвищу точку освіти, успіху, досягнення людини як у зовнішньому, так і у внутрішньому розвитку, зростанні в житті людини. Також часто пов’язують цей знак з силою, ідеєю космосу.

Також зустрічається значення тату піраміда, як першопричина. Наприклад, це може бути пов’язано з вогнем або водою, землею і повітрям. Іноді її пов’язують зі створенням світу, Богом. Зустрічається також і як символ чоловічої сили.

У будь-якому з варіантів можна було спостерігати загальну нитку, яка пов’язує кожне трактування значення символу. Це сталість, цілісність, грунтовність. Часто ще й достаток, добробут людини.

Варіантів зображення такого малюнка на тілі можна знайти дуже і дуже багато. Досить часто можна зустріти ескіз, на якому по центру піраміди розміщують Всевидяче око. Тату Всевидяче око наповнене глибоким змістом і саме по собі, окремо. Воно може символізувати всюдисущого Господа, Трійцю, мудрість, духовне начало і свідомість людини, яка вибрала для себе такий малюнок. Вважається, що такий варіант татуювання, в такому поєднанні знаків здатне служити в якості сильного оберега і захищати свого володаря від будь-яких негараздів на його шляху.

Також поширеним є зображення піраміди на доларовій купюрі. Воно також має в своїй конструкції як елемент всевидюче око. Але повтор саме цього зображення, з грошової купюри відразу приносить інший сенс татуюванню. Такий знак може позначати прагнення до порядку, при чому не окремо кожного представника людства, але і всього світу в цілому.

Звичайно ж популярним є і варіант, в якому до конструкції піраміди домальовують і елементи живої природи. Це можуть бути дерева, квіти, трава, небесні тіла і багато іншого. Такий малюнок на тілі може стати знаком якогось відчутного зв’язку конкретної людини з землею, природою. Вважається також, якщо в татуюванні зображують відразу дві піраміди, це може символізувати прагнення до безмежної сили і влади.

Проста, більш звична, традиційна для нашого розуміння піраміда може послужити знаком безсмертя, вічності. Якщо на малюнку піраміда зображена догори дном, це може говорити про розуміння недосяжності цілей, мрій людини. Також це може бути знаком безладу в житті, суєти, слабкості перед життєвими ситуаціями і перешкодами. У будь-якому випадку, такий варіант вважається не бажаним і несе скоріше негативну енергетику і значення.

Зустрічається ще й піраміда, зображена в морській стихії — в морських хвилях, на вітрі. В такому випадку тату матиме значення внутрішньої сили, стійкості, могутності людини, його здатність встояти перед будь-якими випробуваннями цього світу, не зламатися і не здаватися.

Якщо до вершини піраміди на малюнку зображена змія, яка намагається видертися нагору, це може бути знаком мудрості, прагнень людини до досягнення своїх цілей, долаючи при цьому всі неприємності.