Значення татуювання планета

татуювання планетаБагатьох людей приваблює тема космосу, його загадковість і незвіданість. Тому і в тату ця тематика дуже популярна. Особливо стильно на шкірі виглядають окремі планети. Розберемо значення татуювання планета.

Ніхто з нас в космосі не був і своїми очима не бачив, як виглядають планети з боку. Тому, скільки б ми не бачили фотографій в інтернеті, все одно, образ космічного тіла залишається оповитий загадковістю. Космос — це щось таємниче, нескінченне і чарівне. Тому дуже багатьох людей ця тема сильно цікавить. Деякі з них роблять собі тату у вигляді космосу, зірок, комет, і звичайно планет; вкладаючи серйозний і глибокий особистий символізм.

Значення татуювання планета — це, в першу чергу, інтерес до теми космосу. З одного боку, такий малюнок обере людина, що цікавиться наукою астрономії і прагне розгадати секрети космосу. З іншого боку, це може говорити про мрійливу натуру власника такого натільного малюнка. У будь-якому випадку, це мисляча людина, з хорошою фантазією і творчим складом розуму.

Символічно, образ планети уособлює внутрішній спокій і гармонію, мудрість і прагнення до знань. Дуже впливає на значення татуювання, яка саме планета зображена. Наприклад, земля-це наш будинок і символ найріднішого і Близького. Останнім часом, все більш популярною стає тема екології та захисту нашої планети. Сьогодні екологічний стан планети в лякаючому стані і це змушує людей замислюватися про те, щоб щось робити для поліпшення цієї ситуації. Багато людей так захоплюються цією темою, що роблять собі татуювання у вигляді планети Земля, як символ найголовнішого, про що нам варто пам’ятати і піклуватися.

Також часто вибирають ідею для тату у вигляді Сатурна. Цю ідею обирають через естетичний вигляд планети, який вона має завдяки своїм супутникам. А ось символізм Сатурн має родючості і чоловічого початку, сміливості, мужності, витримки і цілеспрямованості. Також Сатурн уособлює мудрість і духовність.

Планета Марс названа на честь бога війни, тому тату з її зображенням буде означати войовничість і боротьбу за свої цілі і цінності. Ця ідея краще підійде чоловікові і буде говорити про його вміння постояти за себе і, при необхідності, навіть бути агресивним і запальним. А ось Венера-це навпаки жіночний символ і буде уособлювати всі жіночі якості і риси.