Татуювання по фото

Татуювання по фотоПерше і обов’язкове, що Ви повинні зробити, якщо Вам прийшла в голову думка про татуювання — це вибрати або створити ескіз. В наш час достаток ескізів в інтернеті просто величезний. Однак, бувають такі ідеї для татуювання, які вимагають індивідуального ескізу, унікального, якого ще не було. В такому випадку досвідчені тату-майстри роблять татуювання по фото.

Якщо у Вас в голові є чітке уявлення татуювання, яке Ви хочете бачити на своїй шкірі, і стиль його — реалізм, але ви ніде не можете знайти такого ескізу; досвідчений тату-майстер створить його для Вас індивідуально. На сьогоднішній день більшість ескізів для тату створюються в програмах Фотошоп, і ідеальний «вихідний матеріал» для цього — фотографії. Якщо Ви хочете реалістичну тварину, рослину чи портрет, то нічого краще і не придумаєш, як знайти в інтернеті не ескіз, не картинку, а саме фотографію, максимально схожу на Вашу ідею. Грамотно обробивши її в програмі, майстер створить саме ту ідею, яку Ви бачите у своїй уяві.

Татуювання по фото часто роблять ті, хто бажає нанести на шкіру портрет рідної або відомої людини. Дійсно, жоден малюнок не передасть реалізм так, як це робить фотографія. Тому якщо Ви хочете зобразити людину в реалістичній манері, Вам однозначно варто вибрати конкретну фотографію.

Звичайно, все вищесказане відноситься саме до тату стилю — реалізм. При цьому не важливо, буде татуювання кольоровим або чорно-білим. Досвідчений майстер інтерпретує фото так, як Ви того побажаєте. При цьому, важливо розуміти, що татуювання по фото апріорі не може бути маленького розміру. Реалізм вимагає дрібної деталізації картинки і рівномірних переходів кольорів і відтінків. Все це вимагає великого масштабу, а хороший майстер просто не візьметься робити реалізм в мініатюрі, щоб не зіпсувати ідею.

Найголовніше у всій цій затії — знайти дійсно хорошого тату-майстра. У нього обов’язково має бути хороше портфоліо з татуюваннями в стилі реалізм. Також він повинен мати досвід роботи саме з тату по фото. До того ж, поцікавтеся заздалегідь, наскільки добре він працює з програмою Фотошоп, адже в даному випадку, це — важливий нюанс. Ну і звичайно, заздалегідь обговоріть розміри і місце розташування на шкірі. Адже не на всіх частинах тіла, картинка ляже однаково. Особливо на рухомих місцях малюнок може видозмінюватися від руху. А якщо мова йде саме про тату в реалізмі, це може значно змінювати його зовнішній вигляд.

Задайте вопрос - мы онлайн!