Як правильно підбрати дизайн для татуювання? 10 порад від tattookiev.org

Як правильно підбрати дизайн для татуювання? 10 порад від tattookiev.orgУ сучасному світі татуювання все більше і більше набирають популярності серед населення всіх країн. Практично в кожному маленькому і великому містах сотні тату-салонів пропонують свої послуги. І все більше бажаючих ними скористатися!

Але при цьому такими ж поширеними залишаються і питання: що набити, в якому стилі, де зробити тату якісно, у якого тату-майстра, який дизайн підійде саме мені? Сумно констатувати той факт, що більшість незадоволених своїм татуюванням людей, розчаровані своїм вибором дизайну тату. Згодом вони усвідомлюють, що зовсім не такою уявляли її собі і могли б знайти варіанти краще. Але тату вже зроблена… їм залишається тепер або звести татуювання лазером, або набити поверх старої новий малюнок.

Фахівці tattookiev.org підібрали невеликий список рекомендацій, як вибрати свій дизайн для тату і не пошкодувати про це в майбутньому:

1. По-перше, просто необхідно зрозуміти хоча б для самого себе, навіщо Вам потрібне татуювання? З якої причини Ви хочете його зробити?

2. Якщо Ваша причина — бути яскравіше, Вам варто задуматися, які образи Вам більше по душі і мають особливе значення і вплив особисто на Вас?

3. Якщо малюнок Ви хочете набити в честь якогось свого знайомого, поцікавтеся, що подобається йому? Або згадайте, за що Ви його любите і які життєво і важливі ситуації Вас пов’язують.

4. Постарайтеся подивитися якомога більше різних пропозицій і варіантів ескізу. При чому обов’язково включайте свою фантазію, експериментуйте, домальовувати, створюйте свій унікальний і неповторний малюнок!

5. Дізнайтеся про всі новинки тату індустрії, з газет, журналів, інтернету, телебачення, знайомих і так далі.

6. Коли Ви вже будете практично впевнені, що знайшли що шукали, вирушайте за консультацією до досвідченого тату-майстра. Поділіться з ним своїми ідеями, розкажіть, як бачите тату і що хотіли б додати в ескіз. Будьте впевнені, професійний майстер зможе доповнити ваші побажання і втілити їх в реальність!

7. Будьте креативними! Максимально чітко розкажіть про свою ідею майстру. Але не варто рубати з плеча, якщо він запропонує Вам свій варіант. Спробуйте, а раптом це саме те, що Ви хотіли?

8. Обов’язково вирішіть для себе, хочете ви чорно-біле татуювання або кольорове. Якщо кольорове, то який саме колір повинен переважати? Який вам більше до душі, з яким кольором ви самі себе можете асоціювати? Обов’язково порадьтеся з майстром, чи буде він поєднуватися з малюнком на тілі.

9. Обов’язково також варто продумати відразу наперед, як рішення зробити татуювання може вплинути на подальше ваше життя, зокрема кар’єру. Адже існують професії, де тату не вітаються, не доречні і не бажані.

10. Не варто поспішати! Татуювання Ви робите на все життя! Тому добре обміркуйте, перш ніж наносити незмивну фарбу на своє тіло.