Полінезія Тату (71+ Кращих Фото) – Красиві Символи

Значення тату в стилі Полінезія

Тату майстри студії “Альянс” в Києві переконують, що ескізи в стилі Полінезія здобули популярність серед молоді недавно. Великий ажіотаж використання на тілі цих геометричних орнаментів припадає на першу половину XX століття. Свою популярність даний стиль знайшов завдяки складності візерунку плавного переходу в лінії, хвилі, спіралі або зигзаги. Сучасні зірки Голлівуду не відстають в тенденціях модної індустрії й широко використовують тату на своєму тілі у вигляді захоплюючих філософських орнаментів.

Зміст

Чому орнаменти з Полінезії так популярні сьогодні?

Мало кому доводилося дізнаватися історію і значення символів полінезійського татуювання, заглибитися в джерела істинного і початкового походження цих захоплюючих нарисів на тілі людини. За часів поклоніння до божеств дані татуювання і візерунки у вигляді браслета на нозі людини символізували його сакральний початок з обраним прототипом тварини або духу. Етнічні полінезійці Маорі, Гавайці, Самоанці та Мангареванци вірили, що браслет з тату-орнаментами на руці або нозі дозволяв душі піднятися до позамежного вищого світу божеств, поринуть в райський куточок і спробувати удачу у всіх своїх діяннях.

тату на руке

Стародавні звичаї полінезійців

Тільки жрець міг провести процедуру нанесення татуювання та їх елементів на чисте тіло людини. Це унікальне таїнство, на яке заслуговували не всі обрані жителі племені. Таке татуювання потрібно було завоювати кров’ю і потом. Тільки після проходження нелегких випробувань визначалася доля й обиралася сакральна істота. Плем’я Маорі було яскравим прикладом стародавнього ритуалу полінезійського живопису і цілісного сприйняття картини світу.

Рисунок на руке в стиле Полинезия

Таке татуювання потрібно було завоювати кров’ю і потом.

У цьому племені процес нанесення малюнка був дуже болючим, а сеанс тривав до заходу або до тих пір, поки чоловік переставав терпіти цю (пекельну) біль. Крім цього процес загоєння ран займав місяці й не проходив через тиждень, як це робиться в наш час, завдяки новим технологіям. Пошкоджену шкіру мили в солоній воді, а сім’я і друзі допомагали в процесі зцілення. полинезия

Значення основних полінезійських символів

Візитна картка людини або документ без паперу, так в ті часи називали та позначали особистість людини носителя тату в Полінезії. Дана візитна картка говорила сама за себе і з точністю позначала приналежність індивіда до певного племені, його соціальний статус, а також заслуги за весь час свого життя разом з подвигами й вчинками.

тату амулет на рукеЕскізи полінезійських татуювань, часто асоціюються з малюнками по дереву, де дерево виступало тотемом, а тіло людини, як тотемне значуще знаряддя носило в собі сакральне значення кожної хвилі та геометрично вдосконаленого одухотвореного елемента.

Полинезийские мотивы

Так само як у світі течуть річки, так і в людині присутні різні енергетичні потоки.

У ті часи тіло людини прирівнювалося до цілого Всесвіту. Так само як у світі течуть річки, так і в людині присутні різні енергетичні потоки. На ці життєві потоки наносилися малюнки міфологічних тварин, щоб поліпшити життя, спокій душі та тіла, змінити характер або свою долю. Всі ці дії служать для індивіда новою мандрівкою в книгу життя і переписують долю до невпізнання. Вибраний елемент залежав від зображення, ескізів та їх символіки:

 1. Черепаха — полінезійської міфології вважалася уособлення чистого розуму, спокою, врівноваженості, терпіння і життєвої мудрості. Панцир служив затишним місцем від всіх життєвих труднощів. Саме в ньому вона ховається коли, наздоганяє небезпека з зі сторони противника. Ці риси зробили її справжнім символом внутрішнього знання, захисту, зцілення і довголіття.Тату черепахи в стиле Полинезия
 2. Сонце — означає вічність буття і яскраво виражає в собі вищу космічну силу і джерело інтуїції разом з прихованим величним знанням. Сонце поєднує в собі свободу і чистоту духу, мудрість і владу, щастя й успіх. Адже саме щастя й успіх поєднується з яскравими променями вічного світила.
  тату солнца в стиле Полинезия
 3. Скат — вважався сильним символом, який без сумніву відштовхує негатив, дарує невичерпний потік енергії. Він служить символічним початком доброзичливих і вільних людей, які водночас не дадуть себе в образу. Це забарвлення на тілі було найбільш популярним в Полінезії тату скат і Нової Зеландії. Головні два ключових слова цього тату свобода і загадковість. Спіральні, хвилясті візерунки й чіткі лінії властиві цьому малюнку.
  Скат полинезия
 4. Акула або риба молот — цей нехитрий образ хижака дарує своєму власникові воістину могутність, владу, силу волі та завзятість. Адже символіка тату, означає, що акула була найдавнішою з усіх тварин на Землі, тому й образ її призначений для яскравих володарів сталевого характеру. За даними археологів, акули з’явилися в океанах і морях планети ще сорок мільйонів років тому, своєю появою вона пережила навіть динозаврів. У Полінезії тату ескіз акули найбільш часто наносять на руку або стегно.
  Полинезия тату акулы
 5. Гекон, ящірка або ігуана — володіє даром ясновидіння і відкриває вищі сили на шляху до дарів і знань природи. Найчастіше малюнок ящірки зображують англійською буквою “S”, що означає спритність, саме ці якості уособлюють справжнього повелителя стихій і захищають від темних сил. Символіка цього знака дуже цікава і барвиста, а людина з таким тотемним покровителем буде завжди під надійним захистом вищого духу удачі та спритності.
  игуана тату

На сьогодні полінезійський стиль племен Маорі й всіх цих позначень широко використовується тату майстрами на всіх континентах. Всі вони широко популярні в колах цінителів тату індустрії. Зараз, в сучасному мистецтві, полінезійське татуювання користується величезною популярністю, завдяки своїй давній історії, відблиском з минулого і загадковим символам.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ПОЛІНЕЗІЯ ТАТУ

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...