Значення татуювання півмісяць - Альянс, Киев

Значення татуювання півмісяць

татуювання півмісяцьВ тату-культурі є такі символи, які просто неможливо сприймати тільки як прикрасу, не розглядаючи їх значення. Приміром, тату у вигляді півмісяця виглядають на шкірі дуже красиво, але при цьому і значення татуювання півмісяць дуже глибоке і багатогранне.

Звичайно, найчастіше цей символ вибирають представники ісламу, в якому півмісяць і зірка-один з найголовніших символів. Однак, крім цього значення, місяць має безліч інших символів.

Значення татуювання півмісяць, в разі, якщо такий малюнок вибирає дівчина, це-жіночність, жіноча енергія. В астрології з давнини Сонце-це символ чоловіка, а місяць або півмісяць — жінки. Тому таке тату у вигляді невеликого, витонченого малюнка на шкірі, часто вибирають саме дівчата. Такий образ наносять на жіночних ділянках шкіри: на ключиці, зап’ясті, за вушком і тд.. Символічно, татуювання допоможе своїй власниці посилити жіночу енергію і максимально проявити свої жіночі якості.

У багатьох культурах і релігіях світу півмісяць вважався важливим символом, не тільки в мусульманській традиції. У стародавніх греків він вважався знаком богині Артеміди, в аккадской міфології — богині Іштар, у слов’ян — богиня Макоша, в індіанців — також богині-матері та ін.. Звичайно, частіше місяць асоціювали саме з жіночими божествами і образами. Навіть у християнстві він вважається атрибутом Діви Марії. Одним словом, така ідея ідеально підійде дівчині, яка бажає реалізувати свою жіночність і материнство.

Місяць — образ містики, ночі, всього потойбічного, казкового і загадкового. Так що в такий малюнок на шкірі, людина може вкласти багато своїх особистих символів, невідомих стороннім людям. Такий символічний малюнок на шкірі допоможе проявити свої приховані таланти і внутрішню силу, проявляти себе на повну і розвивати свою інтуїцію.

Якщо в татуюванні зображений саме півмісяць, тобто прибуваючий, молодий місяць, то символізм його буде у відродженні і оновленні, нових починаннях і відкриттях. Все в світі не вічне і завжди можна прагнути до більшого і кращого. Таке значення підійде людині, яка не боїться змін і оновлень у всьому в своєму житті.

Татуювання у вигляді півмісяця може бути виконане в будь-якому стилі і техніці, а також нанесене на будь-яку ділянку шкіри. Додати до такого малюнку можна різні інші символи, які підходять за змістом. Наприклад, в жіночному тату добре підійдуть зірочки або квіти, а в містичному — кішка і тп..

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...