Чому татуювання стали такими популярними?

 

Чому татуювання стали такими популярними?

Напевно, в сучасному світі практично кожна людина має на своєму тілі татуювання. У деяких воно і далеко не одне! За спостереженнями фахівців одного з кращих тату салонів Києва “Альянс тату” , кожним третім відвідувачем салону є дівчата. Мабуть, причина в тому, що на сьогоднішній день татуювання – це дуже важливий елемент сучасної моди. А дівчата зазвичай першими слідують за нею…

Єдина проблема в тому, що мода змінюється з часом, з сезоном. З цієї причини популярні закони моди в цьому випадку не можуть діяти. Віддати данину таким тенденціям непросто і занадто відповідально, може залучити різні наслідки.

У країнах СНД мистецтво татуювання почало впроваджуватися тільки на початку двадцять першого століття. Не дивлячись на те, що за останні роки це стало популярним, набуло нових сил і майстерності, високої якості, в нашій країні тату не досягло ще того піку популярності, як в західних країнах. Там набити малюнок можна так само просто і швидко, як сходити в магазин!

Намагатися спрогнозувати, як буде розвиватися мода на татуювання в найближчі роки просто неможливо. Дійсно, хоча і з’явилися багато нових і не схожих один на інший стилі і напрями в цій індустрії, статистика не змінюється і всі стилі залишаються і стають однаково популярними серед людей. Чому все так виходить не можна пояснити або зрозуміти. Адже все змінюється, а на смак і колір, як то кажуть… До того ж багато хто до вибору стилю і ескізу майбутнього татуювання підходить дуже серйозно і ретельно, вибирають саме свій унікальний варант, надаючи глибокий і зрозумілий найчастіше тільки їм самим сенс. Безумовно, трапляються якісь сплески популярності одного зі стилів тату. Але, як показує практика, вони всього лише тимчасові. Так сьогодні лідирують такі стилі, як реалізм, біомеханіка, або портрети.

У абсолютно всіх країнах, де присутня така мода, різні верстви населення вважають за краще абсолютно різні стилі. Тому попит завжди є на всі напрямки. Залишається тільки знайти майстра, який працює в потрібному стилі.
Та ж ситуація спостерігається і з самим зображенням татуювання. Існують тисячі всіляких варіантів малюнків, але “через роки” пройшов набір приблизно з сорока-п’ятдесяти малюнків, які стали основними і постійно затребуваними. Отримати свій унікальний ескіз можна завдяки творчому і креативному підходу майстра і Вас самих до цього.