Вся правда про татуювання і татуаж


О, Це “страшне” слово татуювання! Найчастіше воно лякає і ототожнюється з чимось агресивним, химерним, диким, надприродним і потенційно небезпечним, навіть шкідливим.

Не дивно, адже за часів комунізму її робили в основному зеки, в заперечення влади і як розпізнавальні знаки у кримінальному світі. Той час давно минув, але стереотип міцно сидить у багатьох людях. Звідси і найпоширеніші питання типу: А що позначає ось цей вовк, цей метелик, ця троянда?» і т. д. і т. п..

На всі ці питання фахівці тату-салону Альянс знайшли одну дуже чудову відповідь: “з якою метою ви татуювання робите, таке значення воно і матиме!”Дуже багато хто вже давно поділяє татуювання на жіночі і чоловічі.

Спочатку про жіночі: Як Ви думаєте, що найважливіше в жіночому тату? Не вгадали, це не саме татуювання, і навіть не якість його нанесення, а місце, де воно, власне, і зроблене! Як би технічно не був виконаний малюнок, на жіночій шиї і руках він виглядає занадто зухвало. Жіноче татуювання повинне притягувати, а не відштовхувати. Воно не повинне виглядати на шкірі чорною незмивною плямою, тому тільки півтони, тонкі, витончені лінії. І нанесене воно повинно бути тільки там, де його легко можна сховати під одягом (є звичайно і винятки з цих правил, як то: шрами, опіки, пігментні плями, які краще замаскувати за допомогою тату).

Найкраще місце для жіночого тату це зона бікіні, поперек, лопатка, ребра. Що ж стосується розміру татуювання, то він повинен відповідати статурі. Загалом, будь-який ескіз треба спочатку приміряти.

І останнє, про що не можливо не згадати, так це про біль. Варто відразу зазначити, що робити татуювання не так боляче як вам здається або як вам розповідали. По-перше, багато що залежить від рук майстра, по-друге, існує спеціальний знеболюючий засіб.

Тепер про чоловіче: знайшов час, прийшов, зробив.))

Також досить популярним останнім часом стає такий вид татуювання як татуаж. Татумакіяж, татуаж, перманентний макіяж — це різні назви однієї і тієї ж процедури, за допомогою якої можна домогтися більш виразного погляду, правильно окреслених губ та ідеальної форми брів. Але робиться це не для того, щоб потім взагалі не фарбуватися, а для того, щоб не нафарбоване обличчя не “зникало”, коли Ви прокинулися вранці. Та й часу на підводку перед виходом на вулицю економиться досить багато.

Правильно зроблений перманентний макіяж виглядає дуже природно, тому його роблять навіть зовсім молодим дівчатам. Багато татуювальників не люблять робити татумакіяж, і можна здогадатися чому. Щоб правильно його зробити, потрібно враховувати безліч нюансів: правильно підібрати колір пігменту, враховувати асиметричність особи і навіть будову надбрівних дуг.