СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗРОБИТИ ТАТУЮВАННЯ В КИЄВІ?

Скільки коштує зробити татуювання в Києві? Як дізнатися вартість тату? Від чого залежать ціни на татуювання та ін...

Вартість татуювання обговорюється під час особистої консультації в салоні і залежить від тату-майстра (кожен майстер розраховує вартість роботи індивідуально) і складності татуювання! Також на вартість впливає і розмір татуювання, але не завжди, чим тату більше за розміром, тим воно дорожче… Часто мініатюрне татуювання з “ювелірним промальовуванням найдрібніших деталей складніше у виконанні, і воно дорожче, ніж аналогічна робота більшого розміру. Складність роботи і передбачуваний час першого сеансу попередньо обговорюється з майстром на безкоштовній консультації.

• Якщо робота займає більше години, то вартість її буде приблизно 1000грн за годину роботи майстра.

• Великі татуювання (рукав, тату на пів спини і тд.) або складні роботи (портрет, реалізм і тд.) оцінюються не за розміром, а по витраченому часу! Такі тату в Києві оплачуються по сеансам (розбивка на «денні сеанси» по 5-6 тис. грн. ) або відразу проговорюється орієнтовний бюджет за всю роботу.

• Написи і «Мініатюрні» тату (з копітким промальовуванням дрібних деталей) оцінюються не за розміром, а тільки за складністю – ціна договірна, але не нижча, ніж мінімальна вартість замовлення…

• Мінімальне замовлення на татуювання – 800грн. Зателефонуйте прямо зараз, щоб зарезервувати для себе зручний, і поки ще вільний час!

• Якщо на консультації Ви вирішили забронювати час для сеансу – потрібно залишити передоплату (депозит) 500-1000 грн. для резервування кабінету. Якщо не виходить прийти по запису або передумаєте робити татуювання, то обов’язково попереджайте нас про це за два дні (48 годин) і адміністратор без проблем перенесе запис на інший час, або передоплата повертається в повному обсязі.

ПРИБЛИЗНА ЦІНА ТАТУЮВАННЯ, КИЇВ

Вартість, грнОпис витрат необхідних для нанесення татуювання:
100-300Анестезія (ТКТХ або ін), загоюючі плівки або «комплект для загоєння».
500-1000Візьміть на безкоштовну консультацію для резерву сеансу, замовлення ескізу.
800Мінімальна вартість татуювання.
1000Приблизна ціна за годину роботи майстра при «невеликих замовленнях».
4000-5000Ціна «денного сеансу» на цікаві (для майстра) замовлення.
6000Ціна звичайного «денного сеансу» в нашому салоні.
7000-8000Ціна «денного сеансу» на ексклюзивні, термінові або тривалі замовлення.
ІнодіУ вартість татуювання входить час на підготовку ескізу, наведення і примірку трансферу.

ВІД ЯКИХ ФАКТОРІВ ЗАЛЕЖАТЬ ЦІНИ НА ТАТУ?

Скільки коштує зробити татуювання в Києві? Як дізнатися вартість тату? Від чого залежать ціни на татуювання та ін...

Чим досвідченіший тату-майстер, тим дорожче його робота. Отже, одну й ту ж тату в Києві різні майстри оцінять по-своєму, адже оцінюється насамперед складність виконання татуювання і те, як якісно він зможе втілити Вашу ідею в реальність. Одні майстри вже кілька років роблять красиві татуювання в стилі “Реалізм” і “3D тату”. За майстерність, роки практики і якісний результат ціна буде вище. Інші майстри тільки починають “творити” і працюють над самовдосконаленням. У них, відповідно, ціни на татуювання менше. Також на ціну впливає “людський фактор”… – якщо майстер в гарному настрої (початок робочого дня) або дуже хоче зробити цікаве татуювання, то він може добре поступитися в ціні.

Дізнавшись вартість свого майбутнього татуювання у професійного майстра (майстрів) іноді виникає дилема: робити тату у досвідченого майстра, якісно, за відповідною ціною, або все ж таки варто продзвонити ще кілька номерів і знайти, де дешевше… Дотримуючись такого правила, обов’язково знайдете “майстра”, який Вам запропонує зробити “тату дешево”, але потім не засмучуйтеся, якщо буде соромно таке татуювання показувати…

Роблячи татуювання у наших досвідчених майстрів, Вам не потрібно переживати з приводу якості майбутнього татуювання і не доведеться переплачувати, так як у нас хороше співвідношення Якості і Ціни на татуювання.

Якщо Ви живете далеко від Києва і будете робити татуювання не в нашому салоні, то прислухайтеся до наступної поради:
Підходьте до вибору майстра серйозніше, ніж до вибору татуювання. Буває так, що молодий майстер зацікавить вас “яскравим” дипломом на стіні, чарівною посмішкою, при всьому цьому невеликою ціною на свої послуги. Все це добре, але головне – що майстер вміє! Найважливіше – це його професійний досвід і художні можливості, які і будуть відображені на вашій шкірі. При виборі майстра в першу чергу враховуйте це, а також зверніть увагу, в яких умовах Вам будуть робити татуювання, і за якою ціною. Якщо ж Ви помилилися з вибором майстра, і татуювання вийшло не таке, як Вам хочеться, не хвилюйтеся, приїжджайте до нас – будемо виправляти! У нашому салоні приваблива атмосфера і перевірені майстри, які професійно займаються тату-мистецтвом кілька років! Вони порадять, як краще все виправити, зроблять якісний “коверап”. (“cover up” – перекриття старих і неякісних татуювань).

Вибір тату-майстра, у якого Ви будете робити татуювання – це дуже важливий момент, але вартість тату від цього може і не сильно змінитися… Завжди і дуже вагомо, на ціну впливає складність татуювання.

Є кілька видів складності: від простого чорно-білого візерунка в стилі “Tribal”, до кольорових “картин” зі складними тіньовими переходами, що додають об’ємності зображенню. Наприклад, у складному стилі “Realism” (“Реалізм”), або близькі до цього стилю татуювання роблять не в кожному київському салоні, так як майстра, який візьметься за виконання такого замовлення ще треба пошукати…, і на таке татуювання буде витрачено набагато більше часу, ніж на роботу такого ж розміру, але меншої складності. Тому і вартість татуювання буде тим вище, чим складніше тату-малюнок і реалістичніше (гарніше) повинен бути результат. По телефону обумовити складність майбутньої роботи, не бачачи того, що ви хочете або що ми можемо запропонувати, досить важко і не професійно. Приходьте на консультацію до майстра, і Ви отримаєте вичерпну інформацію про тату і точну ціну! Також при зустрічі з майстром ви зможете подивитися його роботи (портфоліо майстра), перед тим як він почне виконувати ваше замовлення. Портфоліо – це свого роду гарантія, що вам буде робити роботу справжній Майстер, а не практикант. Крім того, навіть у досвідченого майстра є свій унікальний стиль малювання, що також важливо. У нашому салоні досвідчені майстри, які можуть підтвердити свою майстерність фотографіями зроблених робіт. Якщо портфоліо вам до душі, залишилося обговорити розмір майбутнього татуювання.

Прийнято вважати, що вартість татуювання залежить насамперед від розміру, точніше його площі. Насправді ж це другорядний фактор, що впливає на ціну.

В основному, так (по площі) декілька років тому оцінювали тільки середні за розміром і не дуже складні татуювання. Розраховували наступним чином: передбачувана висота татуювання множилась на приблизну довжину, і отриманий результат множився на ціну за 1 см. кв. Навіть прийнято було обговорювати вартість татуювання, прирівнюючи його до пачки сигарет – приблизно 50 кв. див. (2 пачки – до 100 кв. см) або з коробкою сірників – близько 20 см. кв. І навіть при такому самостійному розрахункові (не враховуючи мистецьку складність) Ви отримували не точну вартість, а орієнтовну, яка при обговоренні з майстром, могла виявитися значно нижче, а при складному татуюванні, як правило, вище. Чим більший розмір татуювання, тим дешевше вартість квадратного сантиметра, хоча знову ж важливий момент – складність татуювання…

Зараз татуювання разраховуються та оплачуються посеансово. Якщо татуювання по площі дуже велике (наприклад, на всю спину або руку), то весь обсяг роботи розбивається на “денні сеанси” по 5-8 годин, і вартість тату у такому випадку розраховується, виходячи від кількості витраченого часу (діє посеансовая оплата).

Написи і “Мініатюрні” тату (з копітким промальовуванням дрібних деталей) не оцінюються за розміром, а тільки за кількістю витраченого часу, і не менше, ніж “start price” (мінімальна вартість замовлення), яка є в кожному салоні.

Часто, обговорюється вся вартість відразу, і ця сума розбивається на кількість сеансів. У нашому салоні на великі замовлення робляться хороші знижки!

Кількість кольорів, місце для татуювання, анестезія та інші нюанси, незначно впливають на вартість, обговорюються перед початком роботи.

Тільки прийшовши на консультацію, і обговоривши все з майстром, можливо дізнатися точну вартість всієї роботи. У нас консультації безкоштовні – по запису.

P. S. І на завершення важлива порада: Татуювання – це назавжди, тому не шукайте, де роблять в “домашніх” умовах, “дешевше” і “як попало”, а знайдіть салон, де якісно і доступно!.. А втім, якщо ви прочитали цей текст, значить Ви вже знайшли те, що шукали! Дзвоніть і приходьте в наш салон – у нас хороші майстри, приємна атмосфера, індивідуальний підхід до кожного клієнта і завжди оптимальне співвідношення ціна-якість!