Причини нанесення татуювання

Причини нанесення татуювання
Вже протягом декількох років дуже популярним явищем є татуювання, тату-мистецтво. Все більше людей прагнуть зробити собі татуювання. Причиною такої популярності може бути багато факторів. Майстри тату склали свій власний список причин, за якими люди роблять татуювання, виходячи зі своїх спостережень:

Першою причиною є бажання чимось виділитися, відзначитися від інших, самовиразитися своїм малюнком на тілі. Але при цьому варто відзначити, що така причина присутня в поглядах молоді, молодого покоління. Перебуваючи в постійних пошуках себе і свого місця в світі, вони прагнуть відкрити частинку свого внутрішнього світу і показати себе з допомогою зовнішнього — татуювання.

Друга причина – це, як не дивно, спроби підкреслити свою віру або політичні погляди. Таким чином люди вважають, що їм вдасться показати всю силу і прихильність до певних своїх поглядів. Це можуть бути і релігійні татуювання, і політичні, пов’язані з мистецтвом, спортом або іншими пристрастями людської душі.

Третьою причиною може бути прагнення позбутися своїх комплексів неповноцінності і незахищеності. Розуміючи й усвідомлюючи свої недоліки в силі характеру, люди іноді не можуть придумати іншого способу, який допоміг би їм довести самому собі і всім оточуючим силу їх волі і мужності перед страхом. Для таких людей татуювання стає своєрідним доказом їх сили. Цікаво також, що вони обирають для малюнків на тілі різних хижих і небезпечних тварин, богів або всіляких героїв, мовляв бійтеся мене…

Четверта причина по праву може вважатися самою практичною — це спроби приховати, замаскувати всілякі дефекти шкіри, таких як шрами, рубці, плями, опіки. Адже зробити собі красиве татуювання завжди буде дешевше, ніж звернутися до пластичного хірурга.

П’ята причина — бажання затвердити і підкреслити свій соціальний статус в очах оточуючих. Особливістю цієї причини є те, що вона притаманна представникам кримінального світу. Такі татуювання робляться, дотримуючись всіх кримінальних правил і традицій, звичаїв, які прийняті в їх суспільстві.

Шоста причина, по якій люди наважуються зробити татуювання — це бажання відобразити сферу своєї професійної діяльності. У таких випадках люди зображують на тілі різні предмети, які могли б асоціюватися з їх професією.

Сьомою причиною є банальне бажання людини прикрасити своє тіло красивим малюнком. При цьому можна помітити, що зображення для такого художнього татуювання людина, швидше за все на підсвідомому рівні, вибирає для себе за своїм характером. Наприклад, самозакохані особистості виберуть собі малюнок з павичем, оптимістичні по життю люди наб’ють собі татуювання із зображенням квітів або інших позитивних зображень.

Восьма причина-це бажання зберегти назавжди в своїй пам’яті значущі дати і події в своєму житті.