Прикольні тату

Прикольні тату
За спостереженнями досвідчених фахівців, в останні роки татуювання стало окремим видом мистецтва. Можна зустріти такі прекрасні і зовні і за змістом татуювання, які інакше як шедевр назвати не можна.

Але при цьому багато хто намагається відшукати і тут привід для веселощів і приколів. В такі натільні малюнки намагаються внести нотки гумору та іронії. В основному, такий варіант для тих, хто не хоче сприймати навколишній світ занадто серйозно і воліє дивитися на речі просто, нестандартно. Подібні малюнки завжди викликають на обличчі посмішку, створюють гарний настрій. ДО РЕЧІ, важливою особливістю прикольних татуювань є те, що вони практично завжди яскраві і барвисті. Головне, не переборщити з почуттям гумору і пам’ятати, що татуювання залишиться на Вашому тілі дуже і дуже довго — назавжди.

Де ж знайти такі смішні і в той же час оригінальні, дотепні ідеї для татуювання? Спочатку варто звернутися до свого тату-майстра за порадою. По-перше, дві голови завжди краще однієї. А по-друге, якщо майстер досить досвідчений, йому повинні були вже потрапляти всілякі цікаві роботи. Або як мінімум, він сам міг би самовдосконалюватися і відшукати подібні роботи.

Якщо Ви вже маєте уявлення про те, що це повинно бути, йдіть на консультацію до фахівця. Він із задоволенням реалізує Ваші ідеї та фантазії в ескізі, порадить і підкаже щось на свій розсуд. Малюнок на аркуші паперу дасть можливість побачити зовнішній вигляд Вашого майбутнього татуювання, а також і можливі недоліки і нюанси. Коли всі недоліки враховані, можна набивати малюнок і на шкіру.

Найпопулярнішими стилями для таких смішних татуювань є наступні стилі:

– нью скул. Цей стиль приваблює своєю барвистістю, використанням всіх можливих і існуючих кольорів. Татуювання в такому стилі здаються зробленими злегка недбало, неакуратно і навіть по-дитячому. Але це тільки на руку для загального образу прикольною татуювання.

– персонажі з мультфільмів. Найпопулярнішим залишається татуювання із зображенням мишеняти Міккі Мауса. Не рідше зустрічаються і знамениті персонажі Сімпсонів, наприклад Гомер. Любителі мультфільмів зможуть з легкістю придумати і сюжет за участю мультяшних героїв для татуювання. Можна навіть використовувати крилаті фрази.

– смішні написи. У цьому варто покладатися тільки на своє почуття гумору і начитаність. Це можуть бути фрази, вислови з улюблених фільмів, книг, анекдотів, навіть просто жарт, який народився при спілкуванні з Вашими друзями у Вашому житті. Все, що завгодно.

Над зовнішнім виглядом малюнка варто задуматися так само відповідально, як і над змістом. Рекомендується покладатися на свою уяву і підказки майстра. Не варто в такому вигляді тату шукати ескіз просто в інтернеті. Краще, коли це індивідуально.