Значення татуювання з пташкою

Як стверджують фахівці tattookiev.org значення татуювання з пташкою має такі значення як любов, ніжність, легкість, шанобливість.

Вважається, що колібрі — найменша пташка на всій планеті. Хоча варто відзначити, що не дивлячись на це вона є і однією з найкрасивіших і яскравих птахів. Їх відносять до такого виду пернатих, які можуть існувати тільки в певному середовищі та умовах. Проживають вони далеко не в кожній частині Землі. З цієї причини значення її зображення може бути не дуже різноманітним або всенародним, інтернаціональним.

Безумовно, багато хто погодиться з думкою, що Колібрі-це завжди Краса і ніжність, трепетність і любов. А унікальна здатність пташки парити в повітрі на одному і тому ж місці приводить в захват і милування нею всього світу, в усі часи існування людства. З цієї ж причини ще з давніх-давен колібрі вважали пташкою пов’язаною з магією і чарами, надприродними здібностями і духовністю.

Вважається, що пір’я птиці — це символ пристрасної, але в той же час і безжальної любові. З давніх-давен вона вважалася як невловима істота, що володіє завидною швидкістю і спритністю рухів. Найчастішою і поширеною думкою є те, що колібрі асоціюється з любов’ю і прагненням до життя і радощів життя на землі. Це уособлення сили, енергії і неймовірної здатності справлятися з будь-якими неприємностями і складними завданнями. Також є думка, що це знак сексуальності і добробуту. Наймоднішим є образ пташки на квітці, яка п’є її нектар. Його ототожнюють з п’янкою силою і магією божевільної любові.

У стародавніх легендах і історіях ацтеків колібрі завжди підносили в ранг божественної істоти. Цікаво те, що її називали досить таки цікавим словом «Уїцилопочтлі». Причиною такого імені служили звуки, які маленька пташка видає під час свого польоту. Просто найпопулярнішим птахом колібрі вважається на Карибських островах. Для жителів острова вона є знаком багатства природи і різноманітності.

Якщо все-таки зупинитися на значенні саме татуювання із зображенням колібрі, то воно має значення тільки позитивні і добрі. Це може бути позитив, оптимізм, щирість, відкритість людської душі, екзотичність, унікальність і неординарність носія татуювання. Звичайно ж, на рівні популярності тату метеликів і квіточок настільки модними серед прекрасної половини людства є і колібрі. У цей образ вони внесли значення граціозності і легкості, миру, турботи і щастя. Також зустрічаються значення рідкості, радості, яскравості, прикраси для людини і життя в загальному. Зазвичай вони мешкають в лісах і джунглях в непросвітних густих заростях і деревах.

Що ж на рахунок всіляких видів і підвидів колібрі, то на сьогоднішній день їх налічують близько трьох сотень. При чому кожен птах має своє власне, неповторне і унікальне забарвлення пір’я, відрізняються формою хвоста і багато інших несхожих особливостей.

У культурі древніх індіанців, які проживали у районі Центральної Америки, колібрі, які літають разом зі своїми парами сприймають як символ душ двох закоханих, які не можуть розлучитися навіть після смерті. Їх прирівнювали до коштовних каменів, які пурхають яскравим кольорам. Це символ любові, життя і співчуття. У давніх індійців навіть існувало безліч легенд та історій про невловиму, хоробру, але в той же час прекрасну і тендітну пташку Колібрі, яка справляється з усіма труднощами і перешкодами на її шляху. При чому вони вірили, що вона врятувала людей від посухи і голодної смерті, боролася за справедливість на землі і відгадувала найскладніші загадки і завдання богів. З цієї причини також можна почути, що колібрі — це уособлення подолання всіх життєвих неприємностей і проблем.