Птахи татуювання, перо (пір’я), крила птахів – значення татуювань

Вільний політ і свобода зображується в татуюваннях через образ птаха. Переважання духовного початку над земним так само може бути виражено в такому малюнку.

У Єгипетському фольклорі душі людей зображувалися у вигляді яструба з людською головою покидає тіло. Конфлікт дуалізму в деяких міфах відображається як боротьба Небесної істоти (птиці) із земною тварюкою (змією). Таким чином, ілюструється вічна боротьба світла і темряви.Тату Птах на стовпі (жезл, палиці, дереві) — може означати єдність матеріального та духовного, а також може бути умовним символом бога або вищої мудрості.

Варто так само згадати трактування різновидів птахів.

Тату Фенікс, як фантастичний птах втілює в собі свободу духу і тіла, неприборкану енергію сонця і стихії вогню. Вісник думок і натхнення, наставник в пошуку свого призначення. Фантастичні образи птахів втілюють в собі загадковість особистості і якості надприродного характеру.

Голуб, є популярним символом для тату малюнка. Вільний політ поєднується в голубі з волею бога. У деяких культурах він символізує душу померлої людини. Супутні елементи і предмети малюнка можуть сильно варіювати сенс тату.

Сова, відповідно до уявлень в сучасній культурі, втілює в собі містичну істоту, мудру і загадкову. Сова живе вночі, очі її блищать у темряві. У індіанців північної Америка, татуювання з совою була оберегом. Греки сприймали сову як символ богині наук, прозріння і мудрості Афіни.

Ворон, відповідно до легенд символізує собою вітер. Птах живе довго (300 років) однак пару собі може і не знайти. Тому ворон на тату може означати поодинці. Греки бачили у Вороні супутника і товариша для мандрівників.

Колібрі, відрізняється своєю унікальною і неповторною забарвленням. Дівчата для того, що б підкреслити свою індивідуальність роблять тату з зображенням цієї строкатої і мініатюрної пташкою.

Ластівка, втілює в собі перелітну птицю здатну принести удачу і зміни на краще. У західних Країна тату з ластівками набули великого поширення в поєднанні з набиванням оберегів. Зображення ластівки без додаткових елементів малюнка означає молодість, надію, оновлення, пробудження. Ластівка так само символізує фінансовий успіх.

Перо, будучи символом легкості, невагомості, за повір’ями індіанців, здатне піднести до неба, в політ, того, хто одягнеться в вбрання з пір’я. Ідея, яка повинна злетіти в небо або ж прийти з небес. Перо, як повітряний символ, є протилежністю стихії води.