Стиль тату Реалізм (Realistic, Realism)

Гранична реалістичність нанесеного на тіло малюнка, яка виражається в безлічі опрацьованих тіней, гранично чітких деталях, а також точність, яка цілком може змагатися з самою фотографією – все це стиль реалізм. За основу роботи майстер, як правило, бере фотографію, на якій може бути зображений портрет людини, і тварина, і пейзаж і навіть макро знімок квітки або комахи.

Досить часто татуювальникам доводиться використовувати в якості основи плакат до якогось відомого голлівудського фільму.

Перш за все, стиль тату реалізм відрізняється неймовірною складністю виконання, а тому працювати в такому стилі здатні лише найуміліші татуювальники. Дивно, але майстри свого мистецтва здатні зробити таке татуювання, яке майже не буде відрізнятися від оригіналу. Тіні, обсяг, градієнти – все це виконано настільки точно, що і клієнти, і навколишні довгий час знаходяться під враженням.

Працюючи в стилі реалізму, майстер використовує в якості основи абсолютно будь-які зображення. Виходить, що реалізм поєднує в собі багато інших стилів татуювання. Не можна не відзначити, що саме реалізм допомагає людині максимально повно висловити власну індивідуальність. Любитель музики може замовити татуювання у вигляді портрета улюбленого виконавця або музичного інструменту, шанувальник живопису – портрет улюбленого художника або навіть найбільш відомий його твір.

Можна говорити, що реалізм також допомагає висловити риси характеру. Якщо клієнт, наприклад, характеризується як людина смілива і відчайдушна, йому ідеально підійде зображення тигра. Майстер зможе створити татуювання, яке буде рухатися разом з носієм, стаючи від цього ще більш привабливим і оригінальним. Досягається це тим, що майстер досконало освоїв стиль реалізм, уміло використовує всі особливості будови тіла клієнта, завдяки чому зображення рухається разом з м’язами власника.

Варто також звернути увагу на те, що реалізм відноситься до найбільш молодих стилей татуювання. Пояснюється це, знову ж таки, складністю малюнка: виключно сучасні тату машинки і фарби дозволяють створювати зображення, які при швидкому огляді лише обраний зможе відрізнити від професійної фотографії.