Стиль тату Реалізм (Realistic, Realism)

Все більшої популярності в останні роки набирають тату реалізм. Малюнки на тілі виходять дуже ефектними, живими. Але у цього стилю є деякі свої особливості, які важливо знати всім бажаючим набити собі таке тату. Давайте розберемося.

Зміст:

тату реализм

Історія та особливості стилю

Тату стиль реалізм був поширений ще сотню років тому. Вперше про нього згадував французький письменник в XIX столітті. Спочатку реалізм був виключно напрямком живопису, пізніше стиль поширився і в тату мистецтві. Першими наколками в реалізмі були портрети. На ті часи популярним було явище зображати на своєму тілі громадських діячів, політиків, знаменитих персон і військових. Пізніше стиль перехопили і моряки – вони набивали на пам’ять портрети дружин, дітей, батьків перед довгим плаванням. Звичайно ж, про високу якість подібних малюнків мови бути не могло. Не дивлячись на відсутність якісних матеріалів, татуювальники брали дуже високу плату за свою роботу, а сеанс міг займати не один день. На щастя, на сьогоднішній день цей стиль тату переживає свій розквіт. Майстри набивають дуже складні і якісні татуювання завдяки сучасному обладнанню, якісним матеріалам і фарбам, ну і звичайно ж досвіду і таланту самого художника.

Особливість стилю в тому, що на шкірі зображуються дуже реалістичні татуювання. Ескізами для них служать фотографії. Через безліч дрібних деталей і нюансів в роботі, сеанс нанесення тату займає не одну годину. Процес дуже трудомісткий. Це впливає, звичайно ж, і на вартість. Ціна за реалізм зазвичай вище, ніж за інші стилі в рази. Картинка може бути як кольоровою, так і чорно-білою. У будь-якому варіанті виглядає дуже оригінально і цікаво.

тату реализм тигр

У більшості випадків цей стиль вибирають з естетичної точки зору – для декоративної прикраси тіла.

Значення для реалізм тату йде на другий план. У більшості випадків цей стиль вибирають з естетичної точки зору – для декоративної прикраси тіла. Те, як виглядає малюнок набагато важливіше, ніж що він позначає. Тому з приводу смислового навантаження татуювання не варто морочитися – його може не бути зовсім або ж придумайте самі власне значення особисто для вас. Важливо також розуміти, що розраховані тату реалізм на порівняно великі розміри. Вмістити необхідну деталізацію стилю може виявитися неможливим на маленькій ділянці шкіри.

Популярні сюжети тату

Тату в стилі реалізм для дівчат і хлопців будуть завжди однаково актуальними. Розглянемо найпопулярніші ідеї:

Портрет. Зазвичай тут вибір падає на відомих людей – актори, співаки, артисти і спортсмени, іноді політики. Також можна зустріти зображення коханої людини, батьків і дітей. Татуювання набивають по фото, важливо щоб воно було хорошої якості. Зобразити на тілі обличчя людини дуже складно технічно, тому обов’язково переконайтеся, що майстер зможе зробити роботу ідеально, максимально наближено до оригіналу. У нього обов’язково повинен бути подібний досвід.

тату реализм портрет

Зобразити на тілі обличчя людини дуже складно технічно, тому обов’язково переконайтеся, що майстер зможе зробити роботу ідеально, максимально наближено до оригіналу.

Сюжети з історії або фільмів, книг. Такі ідеї круто виконувати у великих розмірах – наприклад тату рукав, тату на нозі або спині. Поєднати в одній композиції можна кілька персонажів, предметів і сюжетних ліній. На релігійну тематику – набивають тату ангел, боги, Біблійні мотиви. В основному, це чоловічі ідеї. тату реализм самолет военный

Тваринний світ відмінно підійде для реалізму. Чоловіки часто набивають собі тату вовка, лева, тигрів, ведмедя, ворона, орла та інші. Жіночі ескізи із зображенням тварин – це кішечки, метелики, ластівки, колібрі, змія, рибки і так далі. Такі реалістичні тату фото виглядають дуже ефектно на тілі і обов’язково привернуть увагу оточуючих. Кращі місця для цього на руці – на плечі або на передпліччі. тату реализм слон

Квіти в реалізмі частіше зустрічаються у дівчат. Хоча в чорно-білому варіанті цікаво виглядають і на чоловічому тілі. Реалістична троянда на шиї або кисті хлопця виглядає оригінально. Панянки воліють тату з трояндами, лілією, сакура, лаванда, соняшник. тату реализм цветы

Як не помилитися у виборі майстра

Вважається, що татуювання в стилі реалізм одні з найскладніших у виконанні. Адже зобразити портрет або тварину в точності як на фото або в живу важко навіть на папері, не те що на шкірі. Будь-яка деталь, нерівна лінія або штрих може вплинути на малюнок в цілому. Фахівцеві важливо враховувати будь-яку дрібницю і максимально наблизити тату до живого оригіналу. Адже помилки в реалізмі складно буде виправити.

тату реализм девушка

Найпростіший спосіб визначити, наскільки ваш майстер здатний виконати реалізм – подивитися приклади його робіт в цьому стилі.

Таких прикладів татуювань має бути якомога більше! Поцікавтеся, як малюнок на тілі виглядає після загоєння через кілька років. Не бійтеся задавати питання фахівцеві – від цього залежить естетичність вашого татуювання і вашого тіла. Не економте свій час, навіть якщо доведеться поїхати через весь Київ заради консультації на 10 хвилин. Серйозний підхід до вибору майстра зможе вберегти вас від проблем і турбот в майбутньому.

ПОдивіться ГАЛЕРЕЮ з ФОТО-ПРИкладАМИ тату реалізм.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...