6 найкращих способів звести татуювання

6 найкращих способів звести татуюванняЗа спостереженнями найкращих фахівців тату-салонів Києва, тенденція на натільні малюнки з кожним роком збільшується в рази! Як правило, існує не так вже й багато причин, за якими люди приймають таке рішення. Це може бути данина сучасній моді, хтось робить просто по дурості або юності,хтось в знак свого протесту проти чого-небудь.

На жаль, якщо причиною появи на вашому тілі татуювання став один із згаданих вище факторів, то з часом Ваше ставлення до свого незмивного малюнку може кардинально змінитися. Наприклад, татуювання може змінити свою форму або колір, стане тьмяною і непоказної, може просто набриднути або навіть зовсім загубити наділений їй сенс і значення, перестане бути актуальною для Вас і Вашого світосприйняття. І, звичайно ж, в таких випадках люди починають шукати будь-які лазівки і способи, як позбутися від татуювання?

Природно, хочеться швидше татуювання звести. Але виявляється, що видалити малюнок на тілі може бути набагато проблематичніше, ніж його набити. Напевно, саме з того самого моменту, коли з’явився найперший тату-майстер, з’явилося і необхідність в майстрі з видалення цих же татуювань…

У давні часи, набагато раніше сучасно цивілізації, не існувало ще такого розмаїття виведення татуювання, як сьогодні. В ті часи був дуже жорсткий спосіб, який не кожен міг елементарно навіть витримати. Татуювання просто випалювали розпаленим залізом або ж вирізали її звичайним ножем! На щастя, на сьогоднішній день з’явилися набагато гуманнішы способи. Вони можуть бути болючими і залишати шрами, але варто відзначити, що не всы! Та й з давніми варварськими методами зовсім ніяк не зрівняються!)

Отже, спробуємо все-таки виділити список сучасних і більш щадних способів звести стару, набридлу тату:

1. Одним з найбільш старовинних способів видалення татуювання на сьогоднішній день вважається камуфляж. Грубо кажучи, цей спосіб має на увазі собою фарбування старої татуювання пігментом тілесного кольору. Варто враховувати, що такий метод може підійти і стати корисним тільки для невеликих малюнків. До того ж це досить боляче і довго, а тату повністю не зникає і не зафарбовується начисто.

2. Зчісування шкіри з татуюванням — це спосіб більш хірургічний. Хоч татуювання у такий спосіб реально видалити всього за один сеанс, але обов’язково після цієї процедури залишається шрам на все життя! Якщо Ви все-таки зважилися на цей метод, то не варто видаляти тату на видному місці…

3. Кріохірургія-цей метод має на увазі задіяння рідкого азоту, щоб вивести татуювання. Тканину або марлю спочатку просочують рідким азотом, після цього прикладають до місця нанесення татуювання. Від дії холоду на шкіру, її шари запалюються, набухають і незабаром зовсім відмирають. Замість старої шкіри виникає новий шар вже сухої шкіри. З закінченням певного часу шкіра практично вже нічим не буде відрізнятися від усього іншого шкірного покриву. Такий спосіб дуже болючий і довгий. Але все-таки неможливо не визнати, що є досить ефективним.

4. Електрокоагуляція. Такий метод має на увазі випалювання татуювання під впливом струму. Щоб скористатися такою процедурою просто необхідна буде анестезія. До того ж практично завжди залишаються після цього шрами на тілі.

5. Шліфування шкіри. Цей процес має на увазі зіскоблювання шкіри з використанням алмазної фрези. Щоб отримати результат від такого методу, зазвичай потрібно приблизно три сеанси. А заживає ж шкіра після такої шліфовки близько трьох місяців! Дуже значним і великим недоліком даного способу є те, що після процедури шкіра часто втрачає всі свої захисні функції. Тому дуже велика ймовірність, що будуть турбувати різні запальні процеси.

6. Лазерне зведення татуювання. Цей процес має на увазі випалювання променем верхнього шару епідермісу. Такий спосіб мінімально травмує шкіру людини. До речі, час впливу безпосередньо може залежати від розміру татуювання. Дана процедура не завжди вимагає знеболюючих препаратів. Варто звести татуювання повністю, може знадобитися три і більше сеансів. Щоб звести різні пігменти можуть використовувати різні типи лазерів.