Значення татуювання ромашка - Альянс, Киев

Значення татуювання ромашка

тату ромашкаЛюбителі тату часто вибирають ескізи зі всілякими квітами. Особливо цю ідею люблять дівчата, адже кожна асоціює себе з певною квіткою. Частіше такі татуювання вибирають за їх гарний зовнішній вигляд. Але є ті, хто хоче і знати символізм бажаного малюнка. Наприклад, ми розповімо про значення татуювання ромашка.

Звичайно, найчастіше ромашку на шкіру наносять Дівчата, для яких вона просто — улюблена квітка. Однак, відштовхуючись від символізму квіточки, можна багато розповісти про дівчину, якій він подобається.

Значення татуювання ромашка — це доброта і внутрішня чистота, молодість і ніжність, легкість характеру і дружелюбність. Такий малюнок підійде людині відкритій, щирій і позитивній. Татуювання допоможе зберегти внутрішню молодість і дитячу безпосередність назавжди. До того ж, з давнини було відомо, що ромашка — рослина лікарська і тому її завжди використовували в різних лікарських зіллях та процедурах. У символіці ромашки це означатиме захист. Тату з ромашкою буде оберігати свого господаря від поганих поглядів і хвороб. А ось люди, схильні до містики, з давнини використовували ромашку в обрядах і ритуалах. Це було через те, що вважалося, що квіточка володіє сильною позитивною енергетикою.

У культурі багатьох народів з давнини по-особливому ставилися до ромашки. Наприклад, в давньоєгипетському епосі саме ця квітка була прообразом бога Ра. У свою чергу, в Скандинавії ромашку вважали подарунком людям від бога Одіна. У слов’ян же було повір’я, що ромашки ростуть на місцях, куди впали зірки.

Всі ми знаємо ромашку, як спосіб ворожіння, по якій можна дізнатися: любить, чи не любить? Тому для дівчат такий натільний малюнок може символізувати закоханість, ніжні почуття. Ромашка допоможе зустріти свою любов і зберегти її. А особливо гарне значення буде, якщо зобразити ромашку з одним пелюсткою, і написом «Любить».

Татуювання з ромашкою — більш жіночий символ, адже це дуже ніжна і витончена квіточка. Так і місце на шкірі логічно вибирати теж жіночне: зап’ясті, ключицю або щиколотку. Сам малюнок краще робити невеликим і витонченим. А ось чорно-білий або кольоровий варіант-не важливо. Головне — знайти хорошого, досвідченого майстра, який впорається з такою філігранною роботою, адже у мініатюрних, витончених робіт свої особливості і виконати їх може тільки справжній професіонал.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...