Роза татуювання, бутон троянди тату-значення татуювань

Роза татуювання, бутон троянди тату-значення татуюваньСимволічне значення троянди змінювалося в залежності від епохи і культури. Колір, форма, число пелюсток, наявність шипів, додаткових символів, значно варіює трактування цього тату.

Середньовічна і подальша література закріпила за трояндою земну пристрасть і палкість любові. У казці Андерсона “Снігова королева”, Розі надається містичний характер так само як у Борхеса в “крихта Цахес”.

Грецька Міфологія знає історію про народження Афродіти (богині любові) з піни морської в образі троянди. Одне з прізвиськ Діви Марії було «містична троянда». Наявність шипів в символі троянди означає муку.

Китайці розглядають троянду як символ процвітання і задоволень пов’язаних з дисципліною і стражданнями. В Японії троянди означає гордість, влада і разом з тим ніжність.

Греки вбачали в троянді таємницю. Західні країни проводили паралелі між трояндою і східним лотосом. У Росії троянда розглядається як досконала і найпопулярніша квітка, через досконалість в лініях і приємний аромат.

При тлумаченні тату троянди, слід враховувати наявність і форму таких компонентів квітки як пелюстки-означають радість, бутон-символ слави, шипи символізують печаль, тугу, любовні страждання.

Важливим для тлумачення є і колір цієї татуювання. Червона троянда символізує пристрасть, бажання і красу. Бордовий колір троянди вказує на духовну гармонію власника такої тату. Золота троянда є офіційною емблемою папи римського і означає досконалість всередині і зовні. Помаранчева троянда говорить про потужну енергію. Ліловий колір тату пов’язаний з містичним началом. Жовтий колір троянди означає радість життя і веселощі. Рожевий колір говорить про подяку. Синя троянда-заперечення засад, норм і правил. Татуювання з синьою трояндою виділяє ярого індивідуаліста. Блакитна троянда означає прагнення до недосяжного.