Значення татуювання троянда


Тату майстри в Києві в один голос стверджують, що найпоширенішою квіткою в тату мистецтві є троянда.

При чому цікаво, що така загадкова квітка популярна як серед жіночої аудиторії, так і серед чоловічої. Напевно ні для кого не стане несподіванкою той факт, що татуювання з трояндою є одним з найбільш символічних і романтичних знаків. Давайте ж розберемо найпопулярніші значення такого татуювання.

Якщо згадати навіть нашу історію, то троянда ще з найдавніших часів була важливим елементом в історії людства. Наприклад, людей, яких засудили до страти в давні часи позначали міткою чорної троянди. Безліч інших значень і способів використання цього символу можна зустріти і в інших цікавих легендах.

Стародавні греки сприймали квітку троянди як знак прекрасної богині любові Афродіти. У культурі Римлян роза відома завдяки історії про богиню Діану і її коханого, якого вона перетворила на цю квітку після сварки. У християнських легендах роза завжди мала символічне значення і зв’язок з кров’ю Ісуса Христа.

Навіть в тюремній культурі можна зустріти цю прекрасну квітку. Це просто дивно і навіть не віриться, але спочатку квіти троянди використовувалися як елемент чотки. І тільки з часом їх замінили на практичні намиста.

Також зустрічається багато цікавих історій і оповідань про троянду. Наприклад, соловей який так полюбив прекрасну білу трояндочку, що обійняв її занадто сильно, поранившись об гострі шипи квітки. Шипи поранили пташку і пролилася кров на білі пелюстки. З тих пір шипи, червоний колір стали своєрідним символом любові і в той же час болю від цих почуттів.

І насправді, таких історій можна знайти дуже і дуже багато. І кожна з них наділяє квітку троянди новим особливим змістом і енергетикою.

Багато фахівців стверджують, що саме значення татуювання з таким зображенням багато в чому залежить від її кольору, форми. Звичайно, Ви не здивуєтеся, дізнавшись, що найпоширеніші значення троянди це любов, краса, пристрасть.

До речі, цю квітку можна зустріти атрибутом як на радісній події, так і на сумномній. Наприклад, троянда є символом довговічної любові і прихильності, якщо вона використовується на весіллі. І водночас це знак довгої пам’яті на похоронах.

Білий колір завжди асоціюється з чистотою і щирістю, непорочність, вірністю. І навіть Папа Римський не зміг встояти перед красою цієї квітки. У нього на емблемі зображена золота троянда як символ досконалості.

Найрідше в татуюванні використовують троянду жовтого кольору. Вона несе значення смутку і розставання з коханою людиною.

Напевно можна і здогадатися, що Чорна троянда несе не зовсім позитивне навантаження. Це може бути зрада, втрата в любові, печаль, нещастя. Хоча, звичайно ж, не варто будь-яке татуювання троянди чорного кольору сприймати як щось негативне. Адже красива троянда в стилі блек ворк завжди буде стильно виглядати, а значення свого татуювання ви в праві вибирати самостійно, як ви самі вважаєте за потрібне.