Особливості татуювання рукав

татуювання рукавТатуювання на різних частинах тіла, різного розміру і стилю мають свої особливості. Перш, ніж почати втілювати в життя ідею, варто спочатку дізнатися про всі нюанси. Ми розповімо про особливості татуювання рукав.

Рукавом називають татуювання, що покривають всю руку: від плечового суглоба, до зап’ястя. Це єдина умова, яка необхідна, щоб назвати тату-рукавом. Ні стиль малюнків, ні їх щільність, ні значення ролі не грають. Однак, є багато нюансів, які варто знати.

Особливості татуювання рукав необхідно вивчити спочатку, ще перед відвідуванням тату-салону. Перша і головна особливість в тому, що, щоб зробити таке татуювання потрібна велика кількість часу. Залежно від стилю зображень, виконання татуювань може затягнутися на безліч сеансів. Відповідно, варто розуміти, що дана затія може влетіти в копієчку.

Важливо розуміти, що витримати таке тривале нанесення — складно фізично. Звичайно, у всіх своя витривалість, проте сеанс в кілька годин-це важке навантаження. Якщо Ви бажаєте зробити рукав в стилі, при якому татуювання складаються з маленьких малюнків, то можна розбити на більшу кількість сеансів, роблячи за раз тільки одне маленьке тату, яке наносять швидко, а також робити більші проміжки між сеансами для відпочинку. Звичайно, фізично так буде легше. Однак, в такому випадку нанесення рукава затягнеться ще на довше, і по фінансам, відповідно теж буде невигідно. У свою чергу, якщо Вам подобаються більш складні тату-стилі, як наприклад, реалізм; то кожне окреме тату буде великого розміру, а це значить — довгі сеанси.

Ще одна важлива особливість татуювання рукава в тому, що вся рука повинна бути витримана в одному стилі. Якщо зображати малюнки в розкид, в різних стилях, то виглядати це буде безглуздо, і кожен окремий малюнок втратить свою естетику і символіку. Якщо Вам подобаються татуювання рукав, то краще з самого початку визначитися з тим, в якому стилі буде забита вся рука, а не вибирати кожен раз ескіз окремо.

Також особливість тату рукав, про яку потрібно подумати заздалегідь — це фон. Щоб вся рука виглядала гармонійно, потрібно, щоб малюнки були не окремо один від іншого, а з’єднувалися одним фоном, за стилем і символікою. У всіх цих питаннях допоможе Вам прийняти правильні рішення досвідчений тату-майстер, він підкаже який стиль тату буде виглядати краще і найкраще підійде саме для Вас.

Задайте вопрос - мы онлайн!