Популярні ескізи тату рукав – ідеї для чоловіків та жінок!

Тату рукав – це популярний варіант як у чоловіків, так і у жінок. В цілому татуювання на руках є найпомітнішими, так як люди часто оголюють ці частини тіла в теплу пору року. Зазвичай для тату рукава вибираються ідеї дійсно щось значущі для людини, такі, про які він би хотів розповісти навколишньому світу. Вибираючи ескізи тату варто перш за все дізнатися про те, які є значення у них і визначитися зі стилем.

ЗМІСТ:

Эскизы тату рукав

ЩО собою представляє

Тату рукав – це велике татуювання, яка поширюється по всій площі руки. Воно охоплює відстань від зап’ястя до плеча, при цьому може переходити і далі на спину або груди. Тату рукав, безумовно, повністю змінює образ людини, воно сильно привертає погляди. Але зробити дійсно незвичайний лук можна лише в разі, якщо тату виконане професійним майстром. Є багато нюансів нанесення, про які, можливо, не знає початківець. Важливо і вибрати правильний ескіз, який буде піднімати настрій, щось повідомляти світу.

Эскиз тату рукав с надписями

ЗНАЧЕННЯ ТАТУ РУКАВА

Значення татуювань рукавів, звичайно, змінюються в залежності від стилю, самих особливостей малюнка. Сюжет для рукава або його частини мають значення для оточуючих – так склалося здавна. Так, часто татуювання на руках прикрашали тіла людей в племенах. З їх допомогою вони захищалися від впливу злих сил, залучали удачу в бою тощо. У індіанців майя татуювання рукава були досить складними – це певний шифр, який був зрозумілий тільки цьому племені.

Зараз також досить часто вибирають шифри, символіку, візерунки в якості основної ідеї для тату. Але є і безліч цікавих варіантів з тваринами.

Эскиз этнический тату рукавЗа допомогою татуювань на руках захищалися від впливу злих сил, залучали удачу в бою.

  1. Наприклад, вовки символізують відданість і силу. Людям, які зображують цих тварин на своєму тілі, можна довіряти.
  2. Леви – це символ влади і хоробрості. Тату рукава для чоловіків із зображенням лева говорить про безумовне лідерство, відвагу.
  3. Ведмідь вважається символом перемоги. Часто його зображують ті, хто хоче стати непереможним.
  4. Змії є символами мудрості. Власник такого татуювання зможе без складнощів виходити з найбільш скрутних ситуацій переможцем.

Эскиз тату рукав цветнойТату рукав для чоловіків виконується не тільки із зображенням реальних тварин. Часто можна побачити і міфічних істот. Наприклад, красиво виглядають тату з Драконами в японському стилі. Вони підкреслюють велич духу, бажання керувати ситуацією, милосердя.

Часто виконуються жіночі тату рукава з квітами або з тваринами. Можуть і об’єднуватися ці два малюнки. Тварини і квіти доповнюють один одного, символізують зв’язок з природою, чуттєвість.

Є й інші ідеї для татуювань. Наприклад, слов’янські татуювання. Це, по суті, обереги, які важливі для народу. Цікавий варіант – малюнок колядника, який розвиває кмітливість і мудрість.

Эскиз тату рукав чб

СТИЛІ ДЛЯ ТАТУЮВАНЬ РУКАВІВ

Перевага тату рукавів в тому, що вони мають велику площу. Для нанесення підійдуть і досить великі ескізи. Стиль мінімалізм переважно не використовують – просто не буде видно всіх дрібних деталей. Майстри кажуть, що елементи повинні проглядатися як мінімум з відстані 2 метрів. Саме з цієї причини рукава чоловічі і Жіночі рідко заповнюються в графічному стилі. Дрібні і тонкі деталі створять просто враження Хаосу, нібито по руці просто розписували ручку. Нечасто використовують поєднання і олд скула, біомеханіки.

Кращі тату рукава виконуються в стилі реалізм. Але варто відразу зазначити, що виконати такий малюнок буде під силу якісно тільки татуювальнику топ рівня. Зазвичай зображують реальних і міфічних тварин, портрети або силуети людей, ангелів і демонів тощо.

Эскиз тату рукав лисаЗазвичай зображують реальних і міфічних тварин, портрети або силуети людей, ангелів і демонів.

Прекрасна ідея для створення тату рукава для дівчат – це стиль орнаментал. Цей стиль татуювань унісекс, тобто він цілком підійде як жінкам, так і чоловікам. Часто в такому стилі виконуються мандали, різні зображення Всесвіту, планет. Це можуть бути стильні монохромні зображення, виконані в різних відтінках одного кольору.

Якщо дивитися приклади цікавих татуювань рукавів, то можна побачити і малюнки в стилі чикано. Відмінними рисами таких є чіткі контури і гра тіней. Ці два аспекти незвично поєднуються між собою, що робить татуювання чарівним.

Эскиз тату рукав чумной доктор

Блекворк – стиль тату, що виконується переважно в чорному кольорі. Зазвичай виконуються в такому стилі тату рукава для чоловіків. Перевага блекворка в тому, що через великий обсяг чорного кольору ним цілком можна виправити раніше зроблене невдале тату.

Треш – також досить популярний напрямок, який найчастіше вибирають чоловіки. Цей стиль прийшов з сімдесятих років, але зараз як ніколи актуальний. Специфічна особливість – поєднання чорного і яскравого червоного кольору. Може містити агресивні елементи.

Поширені тату рукава для чоловіків і в кельтському стилі. Ці візерунки ґрунтуються на зображеннях, які наносили свого часу на одяг і предмети, зброю Вікінги.
Эскиз тату рукав девушка птицаБіомеханіку вибирають переважно чоловіки. По суті, такі татуювання є малюнками, які передають технологію функціонування людського тіла. Зазвичай такі тату виконуються в чорно-білому кольорі, але зараз стають і реалістичні кольорові варіанти.

Татуювання в полінезійському стилі в 99 відсотках випадках набивають чоловіки. Це малюнки, які робили в племенах стародавньої Полінезії. Виконуються в чорному кольорі.

Дівчата частіше вибирають або татуювання в готичному стилі або реалізм. Вони зображують квіти і тварин в ніжному і виразному акварельному стилі. Не менш поширені тату і в стилі олд скул, які приваблюють своєю яскравістю.

Эскиз японский тату рукав

У будь-якому випадку татуювання, яке займає всю руку, повинне бути цілісною композицією. Досить часто набивають спочатку один малюнок, в потім намагаються його доповнити іншим. В такому випадку не варто забувати про те, що важливо не тільки поєднання фарб. Необхідно домогтися ще й однієї стилістичної складової. Тільки в такому випадку рукав буде виглядати як цілісна картинка. Наші тату-майстри в Києві зможуть виконати таку складну роботу в кращому вигляді!

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ПРИКЛАДАМИ ЕСКІЗІВ ТАТУ РУКАВ

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...