Татуювання рунескрипт

Татуювання рунескриптМістичні символи руни давно увійшли в моду серед тату-любителів. Вважається, що кожна окрема “буква” цього незвичайного алфавіту має своє особливе значення. Але крім окремих символів, існують їх комбінації — написи, які називаються рунескриптами. Останнім часом, татуювання рунескрипт також набирає свою популярність.

Руни-це Символи, що нагадують букви, але володіють, як вважається, магічними властивостями. Кожна з них має своє значення і призначення. Руни можуть захищати людину і залучати в її життя бажані блага. У свою чергу рунескрипти-це слова і навіть фрази з рун. Вони мають більш конкретне значення і покликані вирішувати питання індивідуального характеру. При цьому, з’єднання окремих символів разом, можуть мати зовсім інше значення, ніж окремо, і набагато більш потужне. Тому об’єднувати руни потрібно дуже акуратно і тільки разом з фахівцем в цій області, щоб випадково не одержати зовсім інше, небажане значення.

Татуювання рунескрипт — це магічний напис і просто заради прикраси його не роблять. Сам алфавіт рун існує з давніх часів, з’явився він на території Скандинавії і використовувався в езотеричних і окультних колах. Звичайно, в магічну силу даних “букв” можна вірити чи ні. Ті, хто не вірить — не буде наносити їх у вигляді тату на свою шкіру; а тим, хто вірить, вони дійсно будуть допомагати. Вважається, що вони допомагають встановити зв’язок з потрібними енергетичними потоками землі і космосу. Налаштувавшись на потрібний енергетичний центр, руна активує зв’язок і притягує його енергію.

Рунескрипт зазвичай малюють прямо на шкірі, або носять з собою так, щоб він часто потрапляв на очі. Саме тому, зараз багато хто бажає нанести рунескрипт на шкіру відразу у вигляді тату і назавжди. Якщо Вам в голову прийде така ідея, то головне пам’ятати, що складати дану комбінацію символів обов’язково повинен фахівець. До речі, як не дивно, рунологи не радять робити такі тату. Вони вважають, що з допомогою рун варто вирішувати актуальні проблеми і питання, і в кожному випадку це буде щось конкретне. А один рунескрипт на все життя не вважається правильним рішенням.

Любителів татуювань написів величезна кількість і кожен хоче, щоб це було щось особливе, підходяще саме йому. Написи завжди несуть конкретне значення, це завжди смислові тату, а не просто прикраса. Багато людей хочуть наносити не просто зрозумілі всім фрази, а символи, значення яких буде зрозуміло тільки власнику тату і більше нікому. В такому випадку татуювання рунескрипт-дуже цікава і нестандартна ідея.