Русалка тату, сирена морська татуювання – значення татуювань

Русалка тату, сирена морська татуювання - значення татуюваньТатуювання із зображенням русалки (сирени) є універсальним і користується популярністю і у чоловіків, і у жінок. Однак трактування даного мотиву істотно різниться в залежності від статі власника такої тату. Для дівчини або жінки, русалка уособлює жіночу привабливість, еротичність, бажання керувати чоловіками з допомогою своєї краси. Для чоловіків, малюнок русалки означає, що її володар є великим цінителем жіночої краси і красивих жінок.

Міфологія і легенди багато в чому сприяли просуванню образу русалки в сучасній культурі. Відомо з байок про моряків, що нібито бачили в морі дивних істот з жіночим тілом і риб’ячим хвостом. Міф про солодкоголосих сирен заманюють кораблі в пастку рифів. Мабуть суворі умови роботи моряків і строго чоловічий колектив кораблів провокували виникнення сублімацій на грунті сексуальної незадоволеності екіпажу судна.

На сьогоднішній день, тату з русалкою перестало бути строго морським, як наприклад якір або дельфін і увійшло в загальну популярну культуру. Мультфільми про цю дивну істоті тому доказ.

Татуювання русалки сидить на камені можна інтерпретувати як спрямованість до свободи, волелюбність. Русалка прикута до якоря символізує втрату найважливішого в житті.

Давня історія морських спокусниць говорить про їх спокусливість, невловимість, недосяжність. Вони заманюють і спокушають, ваблять і в той же час залишаються холодними. Русалка увібрала в себе образ чарівної красуні і одночасно є джерелом зловісної небезпеки для чоловіків.