Значення татуювання русалка

татуювання русалкаТатуювання з русалками — дуже популярні і дуже древні. Їх наносили на шкіру ще одні з перших любителів тату — моряки. При цьому, значення татуювання русалка в різних культурах Різне. Розглянемо його детально.

Жінка з риб’ячим хвостом замість ніг зустрічається в епосі багатьох народів світу, що, до речі, дуже цікаво, адже якщо цей персонаж вигаданий, то звідки згадка про нього у різних народів, не знайомих один з одним?

Значення татуювання русалка буде залежати від того, в якому стилі її зобразити. Адже в різних культурах до цього образу ставилися по-різному. У близькій нам культурі слов’ян вважалося, що русалка-це душа померлої дівчини. Люди вірили, що саме в річки і озера йде жити душа потонулої молодої, незаміжньої жінки або маленької, нехрещеної дитини. При цьому вірили, що русалки заманюють перехожих у воду і лоскочуть їх до смерті, забираючи з собою в потойбічний світ. Настільки похмурий образ однак багатьом вельми симпатичний. Русалка асоціюється з магією, загадковістю і красою. Таке татуювання нанесе на шкіру дівчина, яка хоче підкреслити свій магнетизм і привабливість, які можуть бути небезпечні для чоловічої статі. У свою чергу, чоловік вибере цю ідею, показуючи, що йому саме такі загадкові дівчата до вподоби, а не спокійні і прості.

Дуже схоже трактування образу русалки було в індійській культурі. Там їх називали апсарами, вони були танцівницями помічницями богині Індри. Їх заняттям було — одурманити і спокусити аскетів, щоб вивести їх з рівноваги і духовного шляху.

Однак, більшості з нас ближче образ Русалоньки з однойменної казки Ханса Крістіана Андерсена. Тут вона уособлює чисту, непорочну, безумовну любов. Відомо, що русалонька пожертвувала спочатку своїм хвостом, обмінявши на ноги, якими кожен крок для неї перетворювався на муку і голосом, тільки щоб бути ближче до коханого. А пізніше і зовсім пожертвувала життям і перетворилася на піну морську, щоб його врятувати.

Більш позитивно цю історію підніс Дісней, закінчивши історію щасливим кінцем і весіллям. Саме тому найчастіше в татуюваннях і зображують диснеївську Аріель. Однак, так само часто зображують просто красиве жіноче тіло з риб’ячим хвостом, виконане в якомусь модному тату-стилі. Наприклад, цікаво виглядає русалка в кольоровому стилі акварель, або в чорно-білій графіці, уособлюючи собою жіночу красу і магнетизм.