Містичне значення татуювання риба

Містичне значення татуювання риба
Малюнки з зображеннями риб дуже часто можна зустріти в різних культурах і традиціях всіх країн світу. Вони дуже популярні і привабливі практично в кожному куточку планети. Якщо говорити про татуювання, то ще з дуже давніх часів зустрічаються різні візерунки на тілі, що нагадують рибу. Побачити це можна практично в кожній культурі. Хоча відзначимо, що у різних народів цей таємничий і в той же час простий знак відрізняється за своїм значенням.
Говорячи про ще раннє християнство, саме риби були загальновизнаним його символом. Якщо вірити давнім переказам і історіям, то знак Риби був певним відмітним знаком для всіх християн в часи, коли за віру люди були схильні до переслідування і гонінь. Також варто зауважити, що і до сьогоднішнього дня зберігся християнський сенс зображення риб. Сьогодні — це знак віри і поклоніння Богу. По закінченню деякого часу, риби стали використовуватися і в Стародавній кельтської релігії.

Якщо задати питання, з чим же ви найчастіше асоціюєте рибу? Напевно, найпоширенішою відповіддю буде — вода. Дійсно, риби є істинними представниками водної стихії. При цьому дуже часто також можна почути, що вони — пов’язують землю і небо.

У буддистській культурі знак Риби означає просвітлення, позбавлення від вад і гріхів, нечистих думок і вчинків. У китайських віруваннях вважають, що риба приносить багатство і достаток. Святими риб прийнято вважати в римській і грецькій культурах. Індуси вірять, що риба принесе мир і взаєморозуміння в сімейне життя.

І як же не згадати, що риби є одним з дванадцяти знаків зодіаку. Саме в такому вигляді і з таким значенням люди найчастіше і набивають собі татуювання.

Особливістю цього знака є здатність поглянути на себе очима оточуючих. Вони ясно бачать і розуміють, які якості у них позитивні, які негативні. До себе і до оточуючих вони ставляться з усією відповідальністю і строгістю. Хоча при цьому багатьом риби можуть здатися слабкими характером. До того ж вони неймовірно мрійливі! Хоча це ніколи не заважає власникам цього знака домагатися намічених цілей..)

Саме для того, щоб підкреслити і посилити свої якості характеру, люди і набивають собі такі татуювання із зображенням свого знака зодіаку.

Досить поширена думка, що знак риб символізуює материнство, таємницю, жіночність, загадку…