Рись татуювання – значення татуювань

Рись татуювання - значення татуюваньРись –  тварина, що відрізняється пронизливим поглядом. За повір’ями, рись здатна дивитися крізь перешкоди, бачити через камені, виявляти пастки. Ця кішка не володіє пластичністю і граціозністю як, наприклад пантера, леопард чи гепард. Сила в чіпких лапах, прямолінійність погляду і розуму спрямованого на перешкоду або видобуток, пильність попереджуючий кішку від небезпеки, гнів необхідний для битви, сутички і гостре пронизливе немов рентген, зір — це якості рисі і символізує її зображення.

Встояти в сутичці з життям, попередити можливі труднощі, знайти і принести в будинок видобуток — все це характерно для рисі.

Рись, як зображення для тату підійде людині впертому і впевненому у власних силах.

Татуювання із зображенням рисі добре виглядає на тілі сильному, м’язистом і коренастом. Тату з риссю відповідає людям сильним, з почуттям власної гідності, вірним власним принципам і неприйнятним обхідних шляхів, скупим на слова, але чесним і сміливим, здатних встояти в будь-яких умовах, захистити себе і близьких.

Швидкість, спритність, хитрість і розум цієї кішки послужили приводом для нанесення зображення рисі на герби графств. Представники королівських династій обирають рись для сімейної геральдики.

Рисі заводять постійні сім’ї (до речі,вовки теж роблять вірні пари) і тому тату з зображенням цієї кішки підійде людям вірним родинним цінностям.