Татуювання з драконами. Значення і стилі

Татуювання з драконами. Значення і стилі
Досвідчені тату майстри студії татуювання в Києві помітили, що крім класичних і звичних варіантів ідей для татуювання, поширеними також є татуювання із зображенням драконів.

Напевно, не стане подивом, що така ідея в тату мистецтві була запозичена з тату східних країн. Колись в давні часи, малюнки на тілі мали більший вплив і значення в житті людини, його долі, на відміну від нинішнього часу.

Цілком логічно і зрозуміло, що в такий образ, як тату дракона люди вклали такі значення-сила, міць, витривалість і влада. Якщо вірити східній міфології, то такі татуювання могли позначати приналежність людини до якоїсь певної родини, клану. Також часто образ дракона пов’язували з природними явищами, зі стихіями і порами року.

Якщо ж повернутися до нинішнього часу, то без перебільшення можна сказати, що татуювання з драконами сьогодні є одними з найбільш популярних варіантів, як серед чоловіків, так і серед жінок. Адже яскраве, якісно виконане татуювання з драконом буде вигідно прикрашати будь-яке тіло.

Прийнято вважати, що двома найбільш підходящими стилями для такого натільного малюнка є, звичайно ж, східний стиль і Західний. Вони мають свої відмінності, і нанесені на тіло тату в цих стилях, можуть по-різному і характеризувати свого володаря, його ставлення до навколишнього світу.

Багато майстрів вважають, що саме східний стиль в зображенні дракона залишається справжнім і найцікавішим, оригінальним. Для східного дракона характерні такі особливості:

– по-перше, це форма тіла. Тут вони більше схожі на змій, ніж на звичних нам чудовиськ. Дуже часто зображуються вони у вигляді великих кілець з тулуба цього дракона. Це досить красиво виглядає як у виконанні яскравими і барвистими тонами, так і в чорно-білих відтінках.

– друге, це короткі лапи, які мають великі кігті. У цьому можна встежити якусь агресивність і готовність до боротьби.

– також цікаво, що в східному стилі дракони не мають крил, а здатні переміщатися в повітрі просто так, силою думки. Це пішло ще з міфів Стародавнього Китаю і Японії і такі малюнки мають свої смислові навантаження.

Ну і якщо говорити про західний стиль, то тут для нас все більш звичніше і зрозуміліше. Таких чудовиськ ми часто можемо зустріти у фільмах і мультиках. Отже, західний дракон — це дракон Класичний. З лускою і крилами, зі здатністю вивергати з рота вогонь. Але, на відміну від східних зображень, західні абсолютно не несуть за собою ніякого сенсу і значення. Їх набивають собі на тіло виключно з естетичних міркувань.