Тату Імена Дітей (45+ Фото) — ТОП Ідеї з Ім'ям Дитини

Татуювання з іменами дітей

Татуювання у вигляді написів – цікавий напрямок. Вони дозволяють вигравіювати на тілі текст, який щось означає Для людини, який має певний сенс. Саме тому в Києві так часто зустрічаються тату імена дітей на тілі. Таким чином люди хочуть підкреслити значимість того, що вони продовжили свій рід.

ЗМІСТ

тату имена детей

ЗНАЧЕННЯ ТАТУЮВАНЬ З ІМЕНАМИ ДІТЕЙ

Традиція зображати на тілі імена своїх дітей бере початок ще з часів глибокої давнини. У той час люди думали, що ім’я – це своєрідний оберіг, а якщо його увічнити, то він здатний захистити від бід і нещасть.

Тату з ім’ям дитини можна назвати сакральним. Кожному зрозуміла важливість свого імені. Саме тому люди вибирають чашки, блокноти, футболки з власними іменами. А нанести напис з ім’ям малюка на своє тіло – значить увічнити його енергетичну і захисну функцію.

тату имя ребенка на ключицеНанести напис з ім’ям малюка на своє тіло – значить увічнити його енергетичну і захисну функцію.

Такі ідеї є оберегами. Хто як не мати або батько бажає малюкові тільки всього найкращого. Таке тату увічнює зв’язок батька і дитини, передає все те хороше, що бажає мати або батько, навіть якщо вся сім’я не поруч.

Таке тату – це яскравий спосіб для самовираження. Воно підкреслює значимість родинних зв’язків. Оточуючим стане зрозуміло, що сім’я – це не порожній звук для людини, що діти для неї є найголовнішим в житті.

тату имя ребенка на руке

ЩО ВИРАЖАЄ ТАТУЮВАННЯ З ІМ’ЯМ ДИТИНИ?

Залежно від того, в якому саме вигляді виконана ідея, татуювання мають різницю в значенні. Наприклад, батьки, які набили ім’я щойно народженого малюка, таким чином намагаються закріпити те, що вони будуть любити своє чадо вічно. Ті, хто зробив це вже коли дитина подорослішала, таким чином хоче показати відданість і нерозривний зв’язок.

Часто набивають одночасно татуювання діти і їхні батьки. Перші роблять імені своїх матері або батька, другі – своїх дітей. Такі ідеї виглядають дуже цікаво і заворожують з перших хвилин. Символізують вони відданість, високі почуття і безумовну довіру між членами сімейства.

тату имена детей и девочкиТаким чином батьки намагаються закріпити те, що вони будуть любити своє чадо вічно.

Досить часто такі слова комбінують з іншими малюнками. Наприклад, із зображенням обличчя немовляти або ангелом. Це тільки підсилює захисні властивості такого оберега.

СТИЛІ ТА ШРИФТИ

Ім’я тату виглядає добре в будь-якому стилі, тому його вибір залежить тільки від особистих переваг. Не має значення, буде це графіка або гравірування – всі написи виглядають стильно. Чоловіки зазвичай віддають перевагу готичному шрифту. Вони підходять для чоловічого тіла, адже шрифт відображає мужність, силу і відданість. Також популярністю користуються “видряпані” написи. Вони виглядають досить незвично і тому відразу привертають увагу оточуючих.

тату имена детей на руке

Дівчата зазвичай віддають перевагу більш ніжним лініям. Для них підходить каліграфічний стиль. Добре те, що напис можна буде доповнити різним орнаментом, декоративними елементами, наприклад, гілками, квітами. Також каліграфія добре поєднується і з реалістичними малюнками.

Тату ім’я дитини не обов’язково повинно бути російською або українською мовою. Зараз безліч батьків називають своїх малюків американськими, англійськими іменами. Тому і написати їх можна на тій мові, на якій ім’я було спочатку. Стильно виглядає тату на латині. Ескізи таких тату часто виконуються в готичному стилі.

тату имя ребенка и подсолнух

РОЗТАШУВАННЯ НА ТІЛІ

Розташування такого напису – це дуже важливо. Те, на якій частині тіла зображений малюнок, може значно змінювати значення. В цілому написи найкраще виглядають на зап’ясті, на руці, в області передпліччя. Чоловіки зазвичай розташовують такі тату близько плеча. Можна додати орнамент, реалістичне зображення немовляти тощо. Зона тіла досить велика, тому красиво буде виглядати і ціла композиція з різними елементами.

Жінки також досить часто вибирають в якості місця розташування руки. Це невеликі написи на зап’ясті, на руці. Але також популярний варіант – під серцем. Мабуть, це найкраще місце для того, щоб показати, як дорогий малюк.

тату имя ребенка и птичкиНаписи найкраще виглядають на зап’ясті, на руці, в області передпліччя.

Тату на руці може розташовуватися не тільки на «стандартних» зонах. Цікавий варіант – нанесений близько мізинця. Пара може нанести однакові татуювання і на краю безіменних пальців. Таким чином тату в поєднанні з обручками говорить про те, що зв’язок сім’ї непорушний. Однак, майстри нагадують, що пальці – не найкраще місце для татуювань, в принципі. Так як фарба тут швидко і нерівномірно стирається.

Оригінально виглядають написи і на шиї або на ключиці. Перевага і в тому, що при бажанні такі тату завжди ховаються під одяг. Ще одне стильне рішення – тату на щиколотці або ступні. Не можна сказати, що такі тату з іменами дітей виглядають дуже зворушливо, але якщо не хочеться виставляти на загальний огляд свої теплі почуття до дитини, то вони підійдуть в самий раз. Чоловіки вибирають і написи на грудях, біля серця. Зазвичай татуювання виконуються в Стилі готика.

тату имя ребенка на ребрах

ПРАВИЛА ВИБОРУ КОЛЬОРУ

Зазвичай для написів вибирають саме чорний колір. Це класичний варіант, але зараз з’являються більш цікаві.

При виборі кольору для тату потрібно керуватися перш за все своїми міркуваннями. Строгих обмежень немає, все залежить від самої людини. Але майстри рекомендують звернути увагу на те, чи буде напис частиною композиції або це буде просто окремий напис, який згодом нічим не доповниться. У другому випадку краще вибрати монохромний колір. Якщо ж напис планують поєднувати з орнаментами, то букви можуть бути виконані з використанням 2-3 і більше барвників.

тату имя ребенка и цветок

Щоб підкреслити ніжність і зворушливість тату часто вибирають рожеві, блакитні кольори. Білий – символ легкості, невинності. Такі варіанти будуть ледь помітні, але серце матері або батька буде зігріватися від усвідомлення того факту, що на їх тілі є ім’я коханої людини. Якщо текст виконується в “видряпаній” техніці, то майстри використовують червоні, коричневі кольори.

ЯКЩО ІМ’Я ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

Татуювання з ім’ям – це захисний оберіг малюка. Тому дуже важливо, якщо вибирають напис іноземною мовою, переконатися в правильності написання. Творчі варіанти, наприклад, на грецькому, латинському, французькому алфавіті виглядають стильно і незвично. Але все враження зіпсується, якщо саме ім’я буде написано неправильно.

Майстри, природно, не зобов’язані бути в курсі того, як пишеться те чи інше слово іноземною мовою, звідки воно родом. Тому рекомендують звернутися до лінгвістів і перекладачів, які можуть дати кваліфіковану пораду. Ідентично справа йде і з варіантами, виконаними за допомогою китайських або японських ієрогліфів. Навіть невелика помилка, Невірно повернута лінія можуть повністю спотворити сенс. Зрозуміло, що таке татуювання не буде нести ніяких захисних функцій.

тату имена детей

Тату імена дітей – це незвичайна прикраса тіла. Вибирають їх і зірки світового масштабу. Наприклад, у Джонні Деппа красується напис на руці Джек (син) і Лілі на грудях (дочка). Анжеліна Джолі вибрала більш цікавий варіант. Зірка Голлівуду зробила сім рядків цифр, які означають координати народження її дітей.

Якщо вам подобається така особиста і ніжна ідея, то звертайтеся до наших майстрів в Києві, які втілять її в ідеальному вигляді.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ ІМЕНА ДІТЕЙ

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...