Татуювання з ніг до голови

Татуювання з ніг до головиУ прагненні бути красивіше, люди готові зробити багато. Одні потіють на тренажерах, інші вирішуються на пластичні операції. І при всьому цьому найпопулярнішим способом перетворення зовнішності залишається татуювання.

Все частіше можна зустріти різних «диваків», покритих з ніг до голови татуюваннями. І при цьому вони зовсім не здаються нам божевільними. Хоча без сумнівів, що їхнє життя і погляди не збігаються з суспільно прийнятими.

Як стверджують майстри тату-салону “Альянс тату” завдяки татуюванню, люди мало того, що змінюються зовні, вони ще й змінюються психологічно. Найзнаменитіші татуйовані люди періодично «світяться» на сторінках журналів і газет. Здається, що вони між собою змагаються за право бути самими татуйованими. Дізнаємося ж імена цих героїв:

1) Етьєн Дюмон. Йому вже 64 роки. Етьєн живе в Женеві. Він відомий у всьому світі. Дюмон є критиком в одній з газет в Швейцарії – “La Tribune de Geneve”. Його тіло все прикрашене різнокольоровими малюнками. Знаменитим чоловіка зробила виставка Europ’art’09, яка проходила в Швейцарії. Разом з 12 фотографами, Етьєн створив власний проект. Він був на честь незвичайної людини. Чоловік настільки полюбив татуювання, що захотів і сам стати предметом мистецтва. Його перше тату зроблене ще в 1980 році. Спочатку це були чорно-білі зображення. Пізніше, пристрастився до кольорових татуювань. Також в нижній губі критика є отвір, через яке видно нижню щелепу. Імпланти на голові нагадують роги. Ну і завершують незвичайний образ великі круглі окуляри. Напевно, перешкодити захопленню Дюмона може тільки брак місця на тілі для ще одного тату.

2) Лаки Даймонд Річ. Ще в 2006 році Лакі був нагороджений званням найбільш татуйованої людини. Річ просто обожнює подорожувати. І з кожної поїздки на пам’ять він привозив тату… Зараз Він заробляє на життя, працюючи в цирку в Новій Зеландії. Річ займається ковтанням шпаг і палаючих факелів, жонглюванням, їздою на велосипеді з одним колесом. Незважаючи на те, що йому тільки близько сорока років, він повністю покритий тату. Малюнки є на ньому абсолютно скрізь: повіки, губи, вуха, десна… Сотні художників, тисячі годин роботи і болю пережив циркач заради своїх татуювань. Дивно, але Лаки не планує на цьому зупинятися і вигадав спосіб зробити тату, коли вже просто не лишається для них місця на тілі — білі татуювання робить поверх чорних, кольорові — поверх білих.

3) Джулія Гнусе. Ця жінка почала робити татуювання не за власним бажанням. Ще з народження у Джулії рідкісна хвороба шкіри — порфирія, шкіра не переносить сонячні промені і під їх дією починає лопатися. Результатом такої хвороби є жахливі шрами на тілі. І, щоб поліпшити зовнішній вигляд і заховати шрами, Джулія почала покривати їх татуюваннями. І вже через 10 років тіло жінки стало покрите малюнками на 95%. Її почали називати «Розмальована леді». Джулія є найбільш татуйованою жінкою на планеті.

4) Пол Лоуренс. Також відомий під ім’ям Енігма. У цей список Лоуренс потрапив через свої тату, що нагадують сині пазли. Першим майстром Пола була тигрова леді. Незабаром вони одружилися. Робота Енігма – це виступи на вулиці, ковтання шпаг, гра на різних інструментах, ковтання рідини, засовування в ніс включеної дрилі. І цим він також заробив велику популярність. Більше двох десятків років його запрошують в якості гостя на багато музичних та циркових виступів. Про цю унікальну людину було написано кілька книг, статті в National Geographic.

5) Рік Генест. Ще в 15 років Рік пережив видалення пухлини мозку. Внаслідок цього він просто став схиблений на культі смерті. У 16 він набив своє перше тату і покинув батьківський дім. Коли Ріку було 21, він познайомився з тату-майстром, який вигадав для хлопця образ зомбі. Цей образ і приніс Генесту знаменитість по всьому світу. Ріку зробили одне величезне татуювання, яке в точності повторює всю анатомію людського тіла. Вже через кілька років Рік став нагадувати живого мерця — Зомбі. Їм зацікавилися кінематографи, почали запрошувати на епізодичні ролі, співпрацював з Леді Гага, знімався в її кліпах, був обличчям торгової марки. Сьогодні Рік вже сам створює одяг, запустив свій блог, пише музику і продає ляльки.
6) Том Леппард. Часто цього чоловіка вважають божевільним, при цьому його самого дуже навіть влаштовує обраний спосіб життя. Зараз йому 73 роки і проживає Том в невеликому будиночку на острові Шотландії. Його тіло татуйоване на 99 відсотків і ще недавно саме він був більш татуйованою людиною на планеті. Зовні через свої татуювання Том нагадує леопарда. З одягу ж він носить тільки пов’язку на стегнах. Близько 28 років життя чоловік віддав спецвійськам, і все-таки прийняв рішення піти від життя в цивілізації. Том витратив понад 5500 фунтів на прикрашення себе. Недоторканими на тілі залишилися тільки вуха і місце між пальцями на ногах. Пізніше він поїхав жити на острів, де приділяє багато часу книгам, прогулянкам на природі. Позиціонує Том себе як кішку, татуювання ж тільки це підкреслюють. Леппард навіть вставив собі ікла, щоб по-справжньому себе відчути кішкою. І тільки раз в місяць він вирішується вибратися за межі острова, щоб забрати свою пенсію і купити продукти.

7) Ерік Спарк. Про цю людину ви могли чути, як про людину-ящірку. Він працює у фрік-шоу, де виконує інтермедії. Все його тіло покриває зелене татуювання. Також його тіло було піддано численним модифікаціям. Вважається навіть, що саме Ерік став винахідником роздвоєного язика, як у ящірки. Зараз це вже стало нерідким явищем серед молоді. Також, щоб ще більше нагадувати ящірку, чоловік вставив цілих 10 імплантів в надбрівні дуги, розтягнув мочки вух. З такою зовнішністю його почали часто запрошувати на телебачення. Дивно, але до своїх експериментів над зовнішністю, Спарк був доктором мистецтв і філософії в університеті. Зараз же він пише різні статті про експерименти над собою. Спарк стверджує, щоб йому остаточного перетворитися в ящірку, потрібен ще хвіст. Це, до речі, і є його мрія.

8)Хорас Ридлер. Немає ніяких сумнівів, Хорас-найзнаменитіша татуйована людина за всю історію людства. Народився він в багатій англійській родині аристократів в 1892 році. Після закінчення війни, Хорас отримав звання майора. І все-таки чоловік залишив службу і зайнявся своїми експериментами над зовнішністю. Його дуже приваблювали шоубізнес, гроші і слава. Прагнучи до цього, Рідлер покрив все своє тіло чорно-білими смужками. Його прізвиськом стали імена Омі або Зебра-мен. Це вплинуло і на сам спосіб життя Хораса. Омі стали запрошувати в цирки, на телебачення. Згодом разом із зовнішністю чоловіка змінилася і його поведінка. Він почав робити макіяж, фарбувати ноги, отримав славу скандаліста. Цікаво, що замість свого підпису, Хорас завжди писав «Варварський красень».

9) Марія Хосе Крістерна. Ще з дитинства ця жінка захоплювалася різними історіями про вампірів. Зараз їй вже 35 років, але любов до містичних героїв тільки посилилася. Разюче, що виховання мексиканка отримала в сім’ї католиків. І тільки через багато років, переживши знущання чоловіка тирана, жінка змогла реалізувати свої мрії. Вона покрила себе татуюваннями, які наганяють страх. Щоб присвятити своє життя тату, Марія заради цього зважилася кинути свою роботу юриста. Образ «вампірки» доповнюють вставлені ікла і пластини в лоб, які створюють видимість рогів. Жінка, до всього іншого, носить лінзи з вузькими зіницями. До речі, Марія є матір’ю чотирьох дітей! Жінка на 90 відсотків татуйована. Це їй принесло популярність у всьому світі. Її звуть на телебачення, беруть інтерв’ю. Сама ж Марія впевнена, що з такою зовнішністю, вона близька до безсмертя.

10) Ісобель Варлі. Ця людина – неймовірний приклад щасливої старості. Замість того, щоб насолоджуватися спокійним і помірним способом життя, ця бабуся мандрує по світу в свої 75 років! Згідно з книгою Гіннеса, Ісобель-найстаріша з усіх татуйованих жінок на планеті. Зараз бабуся укрита татуюваннями аж на 76 відсотків. А починалося все з маленького татуювання пташки. Після цього, Ісобель ніби стала залежна від тату. За її словами, без татуювань залишилися тільки обличчя, підошва ніг, вуха. Все це доповнює численна кількість пірсингів. Ізобель із задоволенням спілкується зі ЗМІ, навіть позує їм оголеною.