Сакура татуювання – значення татуювань

Татуювання із зображенням сакури, нерозривно пов’язане з японською культурою. Швидкоплинність буття, ніжність і любов втілені в уявленні про квітучу вишню, яка розквітає всього на добу або пару годин, що б заполонити своїми пахучими пелюстками весь навколишній простір. Весна і швидкоплинність радості. Невловимість моменту щастя і дбайливе ставлення до улюблених людям.

Наповнені ніжністю і романтикою уявлення про сакуру в Японії, сформувалися після трагічної історії жителя села Сакура і його дітей. За переказами відомо, що один селянин не стерпів приниження і побої від свого господаря і відправився скаржитися великому Сьогуну на свого начальника. Селянин довів провину князя показавши сполосовані батогом спини своїх дітей. В помсту за цей вчинок, князь покарав його дітей прив’язавши до вишні і побивши батогами. З того моменту, сакура стала символом невинності, непорочності і безтурботності. Пізніше, тату сакура стала атрибутом і доказом патріотизму і відданості князів і їх дружин своїй країні.

Татуювання наносилося на спину вздовж хребта, як символічний стовбур дерева. Таким чином, зміцнювалася сила і встановлювалася додаткова підтримка. Вибитий малюнок тату сакури нагадує про швидкоплинність і швидкоплинність життя, про те що потрібно радіти кожному дню і отримувати радість в кожному моменті життя.